fot. oficjalny plakat filmu "Proceder"

Na oficjalnej stronie internetowej: www.proceder.globalstudio.film – wystartowała sprzedaż biletów na film przygotowany przez braci Węgrzyn – „Proceder”. Produkcja ta opowiada o życiu Ś.P. Tomasza Chady, który zmarł w ubiegłym roku.

  • Mamy dla Was niespodziankę.😎 Pokazy przedpremierowe filmu🎬 „PROCEDER” już w najbliższy weekend w kinach.💣🔥 Zarezerwuj teraz i zobacz film tydzień przed oficjalną premierą. – czytamy na Instagramie – Global Studio.

Pierwsze przedpremierowe seanse zaplanowane są na 9 listopada (sobota) i odbędą się w wielu mniejszych i większych polskich miastach. Oficjalna premiera filmu „Proceder” jest zaplanowana na 15 listopada.

Za realizację pełnometrażowego filmu odpowiada ekipa Global Studio. W gronie aktorów zaangażowanych w ten projekt znaleźli się, m.in.: Jan Frycz, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Troński, Antoni Pawlicki i Krzysztof Kowalewski. Ponadto wystąpią także przedstawiciele polskiego Hip-Hopu: Kali, Bajorson, Vienio i Zbuku. W rolę głównego bohatera wcielił się Piotr Witkowski, którego widzowie mogą kojarzyć z takich filmów i seriali jak, m.in.: „Miasto 44”, „Kamerdyner”, czy „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”.