fot. kadr z klipu "Jestem tu"

12 kwietnia miała odbyć się premiera kolejnej solowej płyty warszawskiego rapera, pt. „Inna wizja”. Niestety zarówno Jano, jak i włodarze wytwórni DistrictAREA – postanowili przełożyć datę aż o miesiąc (nowy termin: 10.05). Powodem zaistniałej sytuacji były problemy związane z graficzną stroną całego wydawnictwa: – Osoba, która zajmowała się okładką do mojej płyty, niestety nie spełniła tego, co obiecywała. – przekazał reprezentant Polskiej Wersji.

Wszystkie single z „Innej wizji” znajdziecie na rapnews.pl: #jano

Wyjątkowy odsłuch…

W ramach rekompensaty, już 27 kwietnia (sobota)Jano organizuje w Warszawie wyjątkowe wydarzenie, jakim jest przedpremierowy odsłuch całej płyty, na którą składa się 16 utworów. Jak otrzymać „wejściówkę”? Należy zarejestrować się, pisząc na adres mailowy: janoinnawizja@gmail.com – wszystkie osoby, które to zrobią, otrzymają wiadomość zwrotną ze szczegółami dotyczącymi spotkania (ilość miejsc ograniczona).

 

„INNA WIZJA” to druga solowa płyta Jano, reprezentanta Polskiej Wersji. Po dobrze przyjętej „Sennej Powiece” wydanej w 2017 roku, Jano zdecydował się na wydanie kolejnego solowego albumu. Jano połączył siły z multi platynowym producentem PSR’em który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną krążka, natomiast lirycznie to zbiór utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy. Materiał ukaże się nakładem DistrictAREA. Premiera została przełożona na 10 maja br.

Tracklista płyty:
01. MISJONARZ
02. WIELKIE CHĘCI
03. WOLNA WOLA FEAT. RETO
04. INNA WIZJA
05. DECYZJE FEAT. REST DIXON37, BONUS RPK
06. ŚWIĘTY SPOKÓJ
07. WIEM TO TYLKO JA
08. WIERZĘ W PRAWDĘ
09. KESZIKESZ
10. KARMA FEAT. HINOL PW
11. TRUDNA GRA
12. JESTEM TU JAK FEAT. ZBUKU
13. KRWAWY DIAMENT FEAT. KACPER HTA, ERO JWP, HINOL PW
14. UPADEK MORALNOŚCI
15. ŻĄDZE FEAT. HINOL PW
16. LUMPEX

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ