fot. kadr z klipu "Twister"

„Ozweego” – to jeden z najnowszych modeli butów marki Adidas, który jest idealnym połączeniem wzornictwa lat ’90 i nowoczesnych elementów. Niedawno Żabson i popularna polska blogerka modowa – Maffashion, pojawili się w kampanii niemieckiego przedsiębiorstwa, produkującego obuwie i odzież sportową oraz multibrandowej sieci sklepów – Sizeer.

Teraz są zaangażowani w kolejną wspólną akcję, tym razem: „Leć do Singapuru z Maffashion i Żabsonem”. O co chodzi? Na stronie internetowej sklep.sizeer.com/ozweego-x-sizeer trwa konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowy wyjazd do południowo-wschodniej Azji oraz pobyt w luksusowym hotelu Marina By Sand. A to wszystko w towarzystwie wspomnianych wcześniej – Żabsona i Maffashion.

Przenieś się do lat 90-tych. Odpal grę. Uzyskaj 2000 punktów. Odkryj sneakers Oweego i zgarnij kod umożliwiający udział w drugim etapie. Powalczysz o tę niezwykłą nagrodę?

adidas OZWEEGO x Sizeer

Weź udział w konkursie adidas OZWEEGO x Sizeer i wygraj wyjazd do Singapuru razem z Maffashion i Żabson! Masz czas do 13.09.2019👟 Sprawdź szczegóły: http://bit.ly/30RhtPe

Opublikowany przez Sizeer Środa, 28 sierpnia 2019