Wytwórnia posiadające w swojej stajni takie gwiazdy jak: Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake, Tyga, Bow Wow, Busta Rhymes, Limp Bizkit , otrzymała niebywałe wyróżnienie muzyczne sprzedając w ciągu 10 lat swojego istnienia 500 milionów utworów na całym świecie.

Wytwórnia sukcesywnie pracowała na swoją markę i pozycję w branży odznaczając swoje piętno we wszystkich możliwych mediach społecznościowych. Cash Money Records  posiada 150 million fanów  śledzących ich poczynania i nowe wydawnictwa za pośrednictwem  Facebook’a, instagram oraz twitter’a. Wytwórnia posiada także kosmiczny wynik jeżeli chodzi o przejrzenia ich klipów za pośrednictwem serwisu youtube, który sięga  2.5 miliarda wyświetleń! Te wszystkie aspekty czynią z Cash Money Records najpopularniejszy label w internecie.

Jak przyznanie tego wyróżnienia komentuje właściciel Birdman:

„Nie ma innego dynamiczniejszego i przynoszącego większe profity labelu od Cash Money Records oraz należącej do rodziny YMCMB  – bez dwóch zdań. Jesteśmy dumni z każdego naszego artysty i ich wkładu w naszą spuściznę ”

„Slim i ja zbudowaliśmy tą wytwórnie od podstaw i widzimy, że nasza marka łączy nas z ludźmi poza granicami językowymi i kulturowymi co pozwala nam docenić każdego naszego fana na całym świecie. Nie możemy się już doczekać aby dostarczyć kolejne 500 milionów bangerów „.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ