Artystka, która zdetronizowała Taylor Swift

Cardi B jako druga w historii raperka wskoczyła na pierwsze miejsce amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Taki sam sukces do tej pory udało się odnieść tylko Lauryn Hill w 1998 roku z utworem „Doo Wop (That Thing)”. Tym samym Cardi B zdetronizowała Taylor Swift i aktualnie okupuje pierwsze miejsce również na listach „Hot R&B/Hip-Hop Songs” i „Hot Rap Songs”.

Historyczny sukces raperki został zauważony nie tylko przez najważniejsze media na całym świecie, ale również przez artystów, którzy składają gratulacje artystce na swoich portalach społecznościowych. Wyrazy zachwytu wyrazili, m.in.: Taylor Swift, która wysłała artystce bukiet kwiatów, Nicki Minaj, Missy Elliott czy Lil’ Kim.

Cardi B to pochodząca z Bronksu raperka, która swoją karierę rozpoczęła w mediach społecznościowych i programie VH1 Love & Hip-Hop: New York. Artystka ma na swoim koncie występ podczas tegorocznego pre-show Video Music Awards. „Bodak Yellow” zapowiada debiutancki longplay artystki, który zostanie wydany pod szyldem Atlantic Records.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ