Kijowska eskapada polskich raperów: Quebonafide, Sokoła, Maty, Kukona oraz jednego z najpopularniejszych piosenkarzy w naszym kraju – Michała Wiśniewskiego, stały się „hitem” ostatnich tygodni. I chyba słusznie, bowiem takie wydarzenia nie dzieją codziennie i bez powodu.

Pierwszym efektem wyjazdu na Ukrainę był teledysk zrealizowany do kawałka „Teen Kasia” Quebo |sprawdź!|, a kolejnym – „Piję wódę i słucham Ich Troje” Kukona z Quebo |sprawdź!|.

Jak to się w ogóle stało, że „Wiśnia” dołączył do Kijowa?

  • Ja przede wszystkim w Kijowie poznałem fantastycznych gości. Oni mogliby być moimi synami, może Sokół wybacz, Ty nie. Poznałem w końcu Hip-Hop od drugiej strony. Hip-Hop, który się wspiera, Hip-Hop, który sobie pomaga, który ma całkiem inny świat. Hip-Hop, który nie ma pretensji do tego, że nie jest w mainstreamie, że opowiada swoją historię. To są idole moich dzieci. To, że miałem okazję ich poznać, zaprzyjaźnić się, poznać legendę, typu – Sokół, czy tych, co są na topie – Quebo, Matę, Kukona. To są rzeczy, które dla mnie wiele znaczą. – powiedział w rozmowie z Damianem Glinką dla Pomponik.
  • Może było trochę kontrowersyjnie, ale czy ja wiem… To jest teatr, była fajna impreza, fajnie się bawiliśmy. (…) Było kulturalnie, tam nic takiego się nie wydarzyło. – dodał artysta, który żałuje, że tego dnia nie mógł się napić z chłopakami z tego powodu, że jest zaszyty.

My jednak czekamy na kolejne efekty tej wycieczki, bo coś czujemy, że na dwóch numerach i klipach się nie skończyło. Też tak samo uważacie?

8 KOMENTARZE

  1. Poznać hip hop? Co on gada? Ja tam nie widzę żadnych szczerych MC. To jak niby miał poznać hip hop????

  2. Kukon? Topowy rap artysta?
    Nooo, to taki rap to bezemnie!

  3. Ogolnie to nie rozumiem spruty pseudoznawcow hiphopowych ktorzy mowia ze ktos tu nie jest topowym artysta to ze wy tego nie lubicie nie znaczy ze ludzie tego nie lubia a szczery rap to nie jest tylko plakanie ze na ulicy zle stary napierdalal matke i nie bylo kasy dziekuje pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here