Kilka lat temu o Zui zrobiło się bardzo głośno. To wszystko po tym, jak wydawała swoje utwory pod szyldem SB Maffiji. Wówczas artystka łączyła siły z takimi raperami, jak: Bedoes, Białas, Solar, czy ReTo.

Ponad rok temu wydała popowy kawałek „Ring”, a następnie… zniknęła z mediów społecznościowych. Jej ostatni post został udostępniony 4 września 2019 roku. Aż do teraz!

  • Jestem z powrotem po rocznej przerwie od social mediów, ale nie chcę tego nazywać „powrotem”, lecz „nowym startem”. Od 31 sierpnia jestem niezależną artystką, a to, co było wcześniej – oddzielam grubą krechą. Przez ten rok wszystko w moim życiu uległo zmianie. Miałam czas na przemyślenia, dojrzałam, odzyskałam równowagę i zaczynam nowy rozdział. W KOŃCU mogę wydawać muzykę, także spodziewajcie się nowości. – przekazała.

Przez kilkanaście miesięcy Zui spokojnie pracowała nad nowymi utworami. Nad którym gatunkiem muzycznym skupiła swoją uwagę? Będą to w większości popowe kawałki, a może znajdzie się miejsce na rapowe akcenty? O tym zapewne przekonamy się w nadchodzących tygodniach.

  • W czasie mojej nieobecności stworzyłam dużo bardzo dobrego materiału i nie mogę się doczekać, aż się nim podzielę. Usłyszycie go jak tylko wyklaruje się moja sytuacja wydawnicza. Na ten moment śledźcie moje social media, o wszystkim będę informować na bieżąco. – dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ