fot. @DudekP56

Wszyscy chcą rozwiązywać swoje sprawy na Fame MMA? To oczywiście pytanie retoryczne, bowiem w ostatnim czasie na taki ruch chce postawić wielu polskich raperów. Wyzwanie Księciu Kapocie rzucił Suja z THS Kliki, a z kolei w ten sposób swój konflikt z Buczerem chciałby załatwić Toony. Jeżeli liczycie na to, że to koniec potencjalnych starć, które niebawem mogą rozgrzać fanów, to grubo się mylicie.

Właśnie do Internetu trafiło nagranie, w którym Adrian MTK – niegdyś postać związana ze składem Ciemna Strefa – apeluje do Dudka P56, aby przestał atakować go w utworach i… zaprasza na Fame MMA.

  • Dostaję coraz więcej zapytań w związku z jakimiś kur* dissami Dudka P56. Jak mam się ustosunkować do tego? Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Nikomu nic nie jestem winien. Nie mam nic na sumieniu. Nie będę nikogo dissował. To po prostu są bujdy. Jeżeli chcesz sobie to wyjaśnić, to dawaj, zapraszam na Fame MMA, tam sobie to wyjaśnimy. Ja swoją gażę chętnie oddam na cele charytatywne. – przekazał Adrian MTK w nagraniu video.

Tę sytuację – jak na razie – nie skomentował jednak Dudek P56, ale zrobił to jego wieloletni kolega – Warunia.

  • Pruje się kur* jeb*. Nie dość, że naodpier*, to jeszcze ma czelność pokazywać się publicznie. Zwykły Fake MC. Jeb* cię ruro!!! – napisał w social mediach.