Już w najbliższy czwartek (25.02) w Katowicach Buka & Rahim kręcić będą nowy klip. Towarzyszyć będzie on utworowi pt. „Z archiwum twarzy” z udziałem Fokusa i Masi. Do środy (24.02) na casting@maxflo.pl zgłaszać mogą się osoby chcące zagrać w teledysku


– W klipie wystąpić może praktycznie każdy. Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną; czy jesteś gruby, czy chudy; wysoki czy niski; stary czy młody – mówi Rahim. – Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do naszych fanów. Dopisali oni przy realizacji teledysku do „Habitatu”, a później „PrzeciwwagiPokahontaz. Mamy nadzieję, że dopiszą i tym razem – dodaje.

Rahim/Pokahontaz – „Przeciwwaga”, prod. DJ BRK:

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek, wzrost, zdjęcie sylwetki i (lub) film (niekoniecznie profesjonalne demo aktorskie) ze swoim udziałem, a także numer kontaktowy (obowiązkowo!) wysyłać należy mailem na adres casting@maxflo.pl do środy (24.02), do godz. 17. Wybrani kandydaci więcej szczegółów otrzymają bezpośrednio od reżysera klipu. Z uwagi na fakt, że zdjęcia odbędą się w Katowicach szczególnie mile widziane będą osoby zamieszkałe na terenie woj. śląskiego.

Za realizację wideo odpowiedzialny będzie Aleksander „Kopruch” Kozłowski z grupy Przedmarańcza. Ten sam, który nakręcił klip do „Optymistycznie”, „Nawyków” i „Kroku na szczyt” promujących album „OptymistycznieBuki & Rahima. „Z archiwum twarzy” będzie już piątym singlem pochodzącym z tego wydawnictwa.

Buka & Rahim – „Krok na szczyt”:

Płyta „Optymistycznie” cały czas dostępna jest na sklep.maxflo.pl (kliknij TUTAJ! aby zamówić), w salonach sieci Empik, Media Markt, Saturn, na empik.com oraz w innych, dobrych sklepach z muzyką.

Patronat medialny nad krążkiem sprawują: RMF Maxxx, Interia, „Freestyle”, CGM.PL, Muzodajnia, RapDuma.pl, Popkiller.pl, TVP Katowice i gazeta „metrocafe.pl”.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ