fot. @buczer / @toonyoffiziell

Pod koniec października pisaliśmy na rapnews.pl, że Toony chciałby zawalczyć z Buczerem na kolejnej gali Fame MMA. – Czekałem dosyć długo na to, mamy sobie sprawy do wyjaśnienia. – przekazał Toony. Na odpowiedź toruńskiego rapera nie musieliśmy długo czekać. W Internecie pojawił się jego komunikat w tej sprawie.

  • Toony nie odzywałem się ponieważ wybrałeś czas który chciałem spędzić z rodziną i tak tez się stało. Chciałeś się bić zaproponowałem żebyśmy spotkało się sam na sam u mnie nie interesowało Cię to ponieważ chcesz kamer i splendoru! Ok! Ja mogę bić się z Tobą czy u mnie czy u Ciebie czy gdziekolwiek nie potrzebuje do tego kamer i rękawic jeśli Ty tego chcesz ok! Podejmuje wyzwanie! Niech będzie tak jak Ty chcesz! Jeśli odezwa się do mnie włodarze femmma i zaproponują pieniądze jakie ja chcę wchodzę w to! Jeśli nie straciłeś swoją szanse! Mówisz o walce ja jestem w stanie ja stoczyć z Tobą nawet pod blokiem ale Ty chcesz kamer ok! Chcesz ich wiec Twoja w tym głowa żebym dostał odpowiednie pieniądze za to aczkolwiek chętnie spuszczę Ci wpierdol za darmo! Ale ty chcesz atencji ok będziesz ja miał! Chcesz się bić spoko bijmy się! Chcesz to zrobić na oczach świata ok zróbmy to! Ale na moich warunkach! Jesteś gościem który mieszka w Niemczech 30 lat a jeździsz Renault twingo masując stare baby golasie to Ty chcesz hajsu chcesz go mieć ok dam Ci zarobić! Odezwa się do mnie włodarze famę mma zgodzą się na mój hajs wjeżdżam w oktagon i rozkurwiam Ci łeb! Jeśli nie zgodzą się i tak dawaj do mnie adres znasz! Twój ruch! – napisał raper na swoim facebook’owym profilu.

Jak myślicie, czy włodarze Fame MMA będą zainteresowani pojedynkiem: Toony x Buczer? Jeśli tak, to czy spełnią finansowe oczekiwania Buczera?