fot. źródło: @buczer

16. listopada odbędzie się premiera długo oczekiwanej kolejnej solowej płyty Buczera, pt. „Freshout”. Fizyczne egzemplarze dotarły już do rapera i rozpoczął on podpisywanie preorderów. – Jestem strasznie zadowolony z wydania tego albumu. Jest ślicznie wydana. W wersji preorderowej są dodatkowo 3 utwory, których nie ma w wersji sklepowej. – podkreśla Buczer.

https://www.facebook.com/SoulRecordsPL/videos/299611500891723/

 

„Freshout” jest to 4 solowy studyjny album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając jeszcze w ZK, gdzie na przepustkach zamykał się w studiu i realizował napisane po drugiej stronie muru utwory. „Ten album to zupełnie nowa jakość i inny level” – mówi sam artysta. „Będąc po drugiej stronie praktycznie nie słuchałem muzyki, jaka wychodziła na naszej rodzimej scenie. Był to celowy zabieg, ponieważ nie chciałem się ukierunkowywać i przesiąkać tym, co teraz jest modne. Jak się jednak okazało idealnie wpakowałem się w panujące teraz kanony. Jestem bardzo zadowolony z tego albumu włożyłem w niego całe serce. To dojrzała płyta dojrzałego faceta” – dodaje.

Projekt „Freshout” to 12 premierowych utworów, na których gościnnie pojawią się tacy artyści, jak: Hellfield, Sobota, Smolasty i Brożas. Wersja preorderowa zawiera dodatkowe trzy utwory: „Sex i blunty”, „Siemano” i „Słodka”, które wsparli: Zelo, Meko i Merghani. Warstwą muzyczną zajęli się: Crackhouse, Ignazio, Dudzik, Juicy i Zelo.

Tracklista podstawowa:
1. Wróg prod. Crackhouse
2. Bandzior prod. Ignazio
3. Suki feat. Hellfield prod. Crackhouse
4. Teraz feat. Sobota prod. Dudzik
5. Hype prod. Crackhouse
6. Tatuaż prod. Crackhouse
7. Kły feat. Smolasty prod. Ignazio/Crackhouse
8. 30 godzin feat. Meko prod. Juicy
9. Zawsze Byłem prod. Crackhouse
10. Flash feat. Brożas prod. Ignazio
11. Wnętrze prod. Dudzik
12. Outro prod. Crackhouse

Do wersji preorder dodatkowe 3 bonus tracki:
1. Sex i Blunty feat. Zelo prod. Ignazio
2. Siemano feat. Zelo, Meko prod. Zelo
3. Słodka feat. Merghani prod. Ignazio

Album można zamawiać na soulgang.pl