fot. kadr z klipu "Bandzior"

W sierpniu pisaliśmy na rapnews.pl o tym, że Buczer przygotowuje nową solową płytę. Raper zapewnia, że „będzie to naprawdę dobry album„. Zaprosił na niego kilku znakomitych gości, którzy – jak na razie – zostają utrzymani w tajemnicy przed słuchaczami. Na jakim etapie jest obecnie nagrywanie „Białego Kruka”?

  • Widać zmęczenie to fakt! Czemu? Bo ostatnie tygodnie ostro dały mi popalić! Pracy dużo, tysiące kilometrów przejechanych, ogrom pomysłów, pierwsze terminy na teledyski, okładka, plany, plany i jeszcze raz plany! 1.10.2019 na tę chwilę na album „Biały Kruk” zrealizowanych, wstępnie zmiksowanych i zmasterowanych – jest 10 kawałków. Kolejne 3 w przygotowaniu! 7.10.2019 w Katowicach z 9LiterFilmy pierwszy klip, potem 29.10.2019 również Katowice i również z 9LiterFilmy kolejny! Kolejne dwa w planowaniu! Dzieje się, dzieje – stąd zmęczenie, ale pozytywne zmęczenie,, bo taka praca to nie praca a czysta przyjemność!!!! – przekazał na początku października, toruński raper.

Zgodnie z tymi zapowiedziami, Buczer aktualnie przebywa w stolicy Górnego Śląska, gdzie wspólnie z ekipą filmową 9LiterFilmy, realizują ujęcia do jednego z singli.

Czekacie już na nową odsłonę twórczości Buczera? Następca „Freshout” coraz bliżej…

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ