fot. kadr z klipu "Bandzior"

W sierpniu pisaliśmy na rapnews.pl o tym, że Buczer przygotowuje nową solową płytę. Raper zapewnia, że „będzie to naprawdę dobry album„. Zaprosił na niego kilku znakomitych gości, którzy – jak na razie – zostają utrzymani w tajemnicy przed słuchaczami. Na jakim etapie jest obecnie nagrywanie „Białego Kruka”?

  • Widać zmęczenie to fakt! Czemu? Bo ostatnie tygodnie ostro dały mi popalić! Pracy dużo, tysiące kilometrów przejechanych, ogrom pomysłów, pierwsze terminy na teledyski, okładka, plany, plany i jeszcze raz plany! 1.10.2019 na tę chwilę na album „Biały Kruk” zrealizowanych, wstępnie zmiksowanych i zmasterowanych – jest 10 kawałków. Kolejne 3 w przygotowaniu! 7.10.2019 w Katowicach z 9LiterFilmy pierwszy klip, potem 29.10.2019 również Katowice i również z 9LiterFilmy kolejny! Kolejne dwa w planowaniu! Dzieje się, dzieje – stąd zmęczenie, ale pozytywne zmęczenie,, bo taka praca to nie praca a czysta przyjemność!!!! – przekazał na początku października, toruński raper.

Zgodnie z tymi zapowiedziami, Buczer aktualnie przebywa w stolicy Górnego Śląska, gdzie wspólnie z ekipą filmową 9LiterFilmy, realizują ujęcia do jednego z singli.

Czekacie już na nową odsłonę twórczości Buczera? Następca „Freshout” coraz bliżej…

Widać zmęczenie to fakt! Czemu? Bo ostatnie tygodnie ostro dały mi popalić! Pracy dużo, tysiące kilometrów…

Opublikowany przez Buczer Wtorek, 1 października 2019