fot. kadr z klipu

Od kilku miesięcy trwa promocja kolejnej wspólnej płyty: Profusa, Grzecha i Solaka„Duch Metropolii”. Ekipa działająca pod szyldem PPZ – udostępniła do tej pory trzy video-single z nadchodzącego materiału. Były to takie klipy, jak: „Duch Metropolii”, „Rzeźba” ft. Guillotine Mack i „Poza księgami”.

Teraz przyszedł czas na „Bez drogi powrotu”, do którego dograła się brytyjska wokalistka – Pavia Ward. Za produkcję numeru odpowiada Profus, natomiast obraz to efekt współpracy GRZ Videos oraz B13 Films.

Pokolenie Pewnej Zguby (w skrócie PPZ) – to polska rapowa grupa muzyczna, która rozpoczęła swoją działalność w 2011r. w Manchesterze (UK). Pierwszymi inicjatorami kolektywu byli: Marcin „Profus” Profic (producent i raper, urodzony w Warszawie) oraz Piotr „Solak” Solarz(raper pochodzący z Krakowa). Następnie do grupy dołączyli: Grzegorz „Grzechu” Jankowski (raper z Białegostoku), który do dziś współtworzy zespół, a także Daniel „Josef SNR” Wojtowicz (raper z Przemyśla) – zakończył współpracę z PPZ w 2016 roku.

Zespół współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi raperami i grupami z Polski, m.in.: Nizioł Szajka/SyndykatEgon NONFidżiPawko (CS, LCM)Dixon37Kaczy ProcederEmilozoTPS ZDRSadochDJ GondekPopekPolska Wersja. Nagrywali również z wykonawcami z UK: Hijack HoodGuillotine MackVaderBadasPavia Ward i Seven Spherez. Ich dyskografia składa się z 3 projektów: „Element Ulicy Mixtape”, „Przyspieszony Proces Zepsucia”, „Kalejdoskop Zdarzeń”. Więcej informacji znajdziecie na hwikipedia.org.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ