fot. kadr z klipu

Od kilku miesięcy trwa promocja kolejnej wspólnej płyty: Profusa, Grzecha i Solaka“Duch Metropolii”. Ekipa działająca pod szyldem PPZ – udostępniła do tej pory trzy video-single z nadchodzącego materiału. Były to takie klipy, jak: “Duch Metropolii”, “Rzeźba” ft. Guillotine Mack i “Poza księgami”.

Teraz przyszedł czas na “Bez drogi powrotu”, do którego dograła się brytyjska wokalistka – Pavia Ward. Za produkcję numeru odpowiada Profus, natomiast obraz to efekt współpracy GRZ Videos oraz B13 Films.

Pokolenie Pewnej Zguby (w skrócie PPZ) – to polska rapowa grupa muzyczna, która rozpoczęła swoją działalność w 2011r. w Manchesterze (UK). Pierwszymi inicjatorami kolektywu byli: Marcin “Profus” Profic (producent i raper, urodzony w Warszawie) oraz Piotr “Solak” Solarz(raper pochodzący z Krakowa). Następnie do grupy dołączyli: Grzegorz “Grzechu” Jankowski (raper z Białegostoku), który do dziś współtworzy zespół, a także Daniel “Josef SNR” Wojtowicz (raper z Przemyśla) – zakończył współpracę z PPZ w 2016 roku.

Zespół współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi raperami i grupami z Polski, m.in.: Nizioł Szajka/SyndykatEgon NONFidżiPawko (CS, LCM)Dixon37Kaczy ProcederEmilozoTPS ZDRSadochDJ GondekPopekPolska Wersja. Nagrywali również z wykonawcami z UK: Hijack HoodGuillotine MackVaderBadasPavia Ward i Seven Spherez. Ich dyskografia składa się z 3 projektów: “Element Ulicy Mixtape”, “Przyspieszony Proces Zepsucia”, “Kalejdoskop Zdarzeń”. Więcej informacji znajdziecie na hwikipedia.org.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ