fot. fragment okładki

Po 8 latach od premiery dobrze przyjętego „Chaosu” nadszedł czas na album „82”. To kolejny album rapera/producenta z Gdańska, nad którym prace zaczął dwa lata temu po wyprodukowaniu „Remisji” z Peją, która szybko okryła się złotem i zdobyła „jedynkę” na Olis.

W podstawowej wersji płyty, której premiera przewidziana jest na 6 grudnia znajdziecie 11 utworów, które są dość mocno zróżnicowane brzmieniowo. Nie zabraknie tu jednak rasowego westcoastowego brzmienia, z którym Brahu jest kojarzony od ponad dekady na polskiej scenie. Niemniej jednak usłyszycie na niej również utwory w konwencji trap, a prawdziwą perełką jest rapcore’owy „Słońce nie wstaje” w którym usłyszycie mocne rockowe gitary a na perkusji udzielił się Mariusz Noskowiak znany z zespołu Blenders. Utwór ten razem z plakatem zawierającym podpis rapera znajdziecie tylko i wyłącznie w wersji Preorderowej, której nakład jest ograniczony. Za warstwę muzyczną na „82” w 90% odpowiada Brahu natomiast utwór „Pani Perfekt” wyprodukował duet So Special.

Na płycie znajdziecie również kilku świetnych gości, m.in.: Peja, Nizioł, Kaen, Rado aka RDW, Kizo, Dj Cent, Veira. Jak twierdzi sam raper – jest to jego najbardziej zaawansowany muzycznie album, wiec ci którym spodobały się poprzednie „Wchodzę do gry” lub „Chaosu” będą zadowoleni i znajda na nim coś dla siebie.

Przedsprzedaż trwa na stronie: preorder.pl. Premiera wstępnie zaplanowana była na 6 grudnia (nowa data to: 13.12).

Tracklista:
01. Latam wysoko – feat. Nizioł, Peja
02. Lustro
03. Oby los – feat. Kaen
04. Selfie
05. Skit
06. Karawana
07. Triocity – feat. Rado aka Mc Rado aka RDW, Veira; scratch Dj Cent
08. Wierza Babel
09. Pani perfekt – prod. SoSpecial
10. Toksyn
11. Oktagon – feat. Kizo
12. Jesień na blokach
Bonus:
13. Słońce nie wstaje – feat. Rado aka Mc RDW – bonus track wersja preorder
14. Latam Wysoko (remiks SoSpecial) – bonus track wersja preorder

Przedstawiam Wam okładkę „82”. Płyta dostępna od dziś w przedsprzedaży. Wersja Deluxe zawiera utwór „Słońce nie wstaje”…

Opublikowany przez Brahu Piątek, 8 listopada 2019