fot. kadr z klipu

Na kanał YouTube: BosskiVEVO trafił premierowy singiel promujący nową solową płytę Bosskiego, pt. “Duchowy gangster”. Po “Terefere” |sprawdź!|, kolejnym teledyskiem jest “Jeden Jedyny”, do którego warstwę muzyczną przygotował PAFF.

Krążek ukaże się nakładem Universal Music Polska już 31. sierpnia br.

Już 31 sierpnia światło dzienne ujrzy 9 solowa płyta rapera zatytułowana „Duchowy gangster”. Drugim singlem zapowiadającym wydawnictwo jest „Jeden jedyny”.

‘Jeden jedyny’ to kolejny singel promujący nowy album Bosskiego pt. ‘Duchowy Gangster’. Za osadzony w oldskulowym, ulicznym brzmieniu bit odpowiada P.A.F.F’. W tym utworze oprócz mocnego i inspirującego przekazu postawiono na flow oraz technikę. Teledysk wyprodukowany z udziałem niezastąpionej ekipy Gwaranto to mieszanka miejskich widoków oraz dokumentalnych ujęć studyjnych. Każdy z nas jest Jedyny w swoim rodzaju i niezastąpiony. Wielu zamiast szukać tej wersji siebie woli dostosować się do aktualnie modnych kanonów, czy jednak warto.

„Jeden jedyny” jest drugim z planowanych 4 singli promujących płytę. Na albumie znaleźć można będzie dużo brzmień klasycznie ulicznych, ale też oldschoolowe bity z elementami funku czy jazzu i żywymi instrumentami. Materiał charakteryzuje się nową jakością brzmieniową, co jest naturalnym wynikiem współpracy Bosskiego z nowymi realizatorami i specjalistami od masteringu Psychosoundstudio – Szymonem Piotrowskim oraz Magdaleną Piotrowską. W warstwie tekstowej utwory niosą mocny przekaz motywacyjny i budzą refleksję.

Płyta „Duchowy gangster” dostępna w przedsprzedaży: www.empik.com

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ