fot. @borixon.kielce

Borixon postanowił przekazać w mediach społecznościowych bardzo ważną informację dotyczącą nowej płyty Chillwagonu.

 • Siemano,
  kilka słów z obozu chillwagon w związku z panującą pandemią. Na wstępie, dołączamy się do akcji #zostanwdomu i sami stosujemy się do zaleceń stopujących dalsze rozprzestrzenianie się wirusa. Tak naprawdę małe decyzje podejmowane przez nas każdego dnia mogą mieć realne przełożenie na życie nasze i naszych bliskich. Warto o tym pamiętać. Mamy szczerą nadzieję, że dzięki wspólnym działaniom uda nam się bezpiecznie przejść przez ten trudny czas.
  Jak już część z Was wie, w najbliższą niedzielę będzie miał premierę pierwszy singel z drugiego sezonu chillwagonu pt. „thailive”. Klip zrealizowaliśmy w styczniu podczas naszego ekipowego wyjazdu do Tajlandii. W tamtym okresie nikt z nas nie spodziewał się tego jak finalnie sytuacja na świecie pokrzyżuje plany chw! Przez chwilę zastanawialiśmy się czy w obecnej sytuacji premiera tego singla jest na miejscu. Pomyśleliśmy jednak, że w dobie powszechnie panującego smutku i refleksji mała dawka chillwagonu może skutecznie skłonić Was do pozostania przy monitorach i sprzęcie grającym, a co za tym idzie, umilić Wam czas kwarantanny.
  Życzymy Wam wszystkim zdrowia. Miejmy nadzieję, że już niebawem wszyscy odbijemy sobie czas spędzony w domach i wrócimy do normalnego funkcjonowania. My także jesteśmy ekipą, która spędza ze sobą dużo czasu i podobnie jak Wy odczuwamy skutki kwarantanny. Nie damy się jednak zwariować!
  CHILLWAGON TO NIE MARKA
  CHILLWAGON TO ARKA

Siemano, kilka słów z obozu chillwagon w związku z panującą pandemią. Na wstępie, dołączamy się do akcji #zostanwdomu…

Opublikowany przez BORIXON Piątek, 27 marca 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ