fot. kadr z klipu "Kwit"

Minęło niespełna 1,5 roku od premiery ostatniej solowej płyty Borixona. Dyskografię zamyka projekt „Mołotow”, który zadebiutował na 1. miejscu zestawienia OLiS. Czy kielecki raper w najbliższym czasie zdecyduje się na kontynuowanie indywidualnej ścieżki?

  • Coraz częściej myśle o nowym albumie. Pomyślałem sobie, że odpalę pierwszy singiel z tej płyty w dniu, w którym wystartuje „chillwagonchallenge 2 sezon”! – przekazał w social mediach.

Tym razem nowa edycja „chillwagonchallenge” nie będzie skupiona na młodych, perspektywicznych osobach, a doświadczonych raperach, którzy kiedyś mieli okazję zaistnieć na polskiej rap scenie: – Wielu wygasłych twórczo artystów będzie mogła zobaczyć, w jaki sposób można odświeżyć swój wizerunek i zaistnieć na nowo w rapgrze. Promocję płyty połączę z 2 sezonem „chillwagonchallenge”, w którym damy szansę wygasłym artystom z wieloletnim stażem na konkretny powrót na scenę! Witam w CHILLWAGON! W miejscu w którym marzenia stają się rzeczywistością! – dodał szef formacji Chillwagon.

Kogo chcielibyście zobaczyć w „chillwagonchallenge 2”? Fani polskiego Hip-Hopu wymieniają takich raperów jak, m.in.: Pyskaty, Pęku PSF i Kajman.