fot. mat. pras.

Na kanale YouTube wytwórni BOR Records został udostępniony pierwszy singiel z długo oczekiwanej historycznej płyty „BORCREW”. Wszystko zaczyna się „Gniazda”, w którym to pojawiło się 8 raperów: Gedz, Sarius, Paluch, Kobik, Lipa, Joda, Onek87 i Szpaku.

Do numeru powstał klip, który został nakręcony w czasie prac nad materiałem na wspólnym wyjeździe całego crew. Za zdjęcia odpowiada Pan Filmowiec, a za warstwę muzyczną Sokos.

Na albumie „BORCREW” znajdują się jedynie artyści związani z grupą oraz wytwórnią prowadzoną przez Palucha. Jedyni goście na albumie to producenci, którzy nie są w ścisłym gronie ekipy, ale ich produkcje mogliśmy usłyszeć na wcześniejszych krążkach raperów z Biura Ochrony Rapu. To, czego możecie spodziewać się po tym materiale, to bezkompromisowa treść z dużą ilością bangerów podanych w najlepszej formie. Najwyższej jakości rap, skrecz i bit w jednym miejscu z certyfikatem jakości BOR!

Preorder materiału, na którym znajdzie się 29 premierowych utworów (15 album i 14 mixtape), właśnie wystartował na www.borshop.pl. Ilość bogatego, dwupłytowego wydania fizycznego – została ograniczona do 30 000 sztuk. Krążek nie trafi do sklepów oraz nie będzie dotłaczany. Premiera zaplanowana jest na 17 grudnia br.