fot. kadr z video

Ponad trzy tygodnie zostały do premiery kolejnej solowej płyty warszawskiego rapera, pt. “Technik pasjonat”. Wiemy o niej bardzo dużo. W ostatnich dniach poznaliśmy tracklistę wraz z gośćmi. Do wersji preorderowej dodany będzie krążek: RPK “Samo życie” (nielegal z 2008 roku), a za nami są już cztery single takie, jak: “Aktualizuje dane” ft. Kizo, Gedz; “Opowieści z krypty” ft. Quebonafide, Borixon, Kizo; “RODEO” ft. Białas; “Wehikuł czasu” ft. Sokół, Juras. Wszystkie single znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!

Właśnie Bonus udostępnił zapowiedź 5. utworu zwiastującego projekt “Technik pasjonat”. Tym razem właściciel Ciemnej Strefy postanowił zobrazować w pełni solowy singiel “Po nitce do kłębka”, do którego cuty dograł DJ Taek, natomiast warstwą muzyczną zajął się WOWO. Za realizację klipu ponownie będzie odpowiadać ekipa Digital Damage.

#MuremZaBonusem

Opis projektu “Technik pasjonat”: Tytuł płyty nie jest przypadkowy, artysta chce pokazać fanom, że pomimo wielu lat tworzenia określonego rodzaju muzyki można cały czas się rozwijać i iść do przodu. Nowoczesne bity, bardziej techniczny, ale wciąż hardcorowy sposób składania rymów, ciekawi goście to wszystko sprawia, że „Technik Pasjonat” to album, który zdecydowanie odróżnia się od wcześniejszych materiałów rapera.

Wydawcą albumu jest Ciemna Strefa, za dystrybucję fizyczną oraz cyfrową odpowiada Prosto Label. Preorder dostępny jest na prosto.pl

Tracklista:
01. Aktualizuje dane feat. Gedz, Kizo
02. Po nitce do kłębka
03. Różnica feat. Jano PW, Arczi Szajka, Sarius
04. Wehikuł czasu feat. Sokół, Juras
05. Facebook feat. TWM
06. Opowieści z Krypty feat. Quebonafide, Borixon, Kizo
07. Zepsuty Klimat feat. Reto, Pezet
08. Statystyka
09. Po co ci to?
10. Arytmia serca feat. Kizo, ATR MF
11. Rodeo feat. Białas
12. Do białego rana feat. Olo Solo
13. Endorfiny
14. Arytmia serca RMX feat. Szpaku, ATR MF

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ