fot. kadr z klipu "Taki los"

W mediach społecznościowych warszawskiego rapera została udostępniona treść listu skierowanego do wszystkich osób, które go wspierają. Bonus RPK napisał go tydzień temu w jednym z zakładów karnych, gdzie odbywa ponad 5-letnią karę pozbawienia wolności.

Oto jego treść:

 • WITAM WAS LUDZIE…
  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam oraz Waszym bliskim zdrowia, spokoju i rodzinnej atmosfery! Niestety, tegoroczne Święta przyszło mi spędzać za murami zakładu karnego z dala od Rodziny i Przyjaciół…
  Mimo sytuacji, w której obecnie się znajduję, cały czas wierzę w pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. Nadzieje umiera ostatnia! 
  Nigdy nie pogodzę się z niesprawiedliwym wyrokiem, ponieważ jestem niewinny i skazany na podstawie pomówień niepotwierdzonych żadnymi innymi dowodami! Dalej tkwię w przekonaniu, że stałem się „kołem ofiarnym” polskiego systemu, który nie działa naprawczo tylko nagminnie niszczy ludzi! Tak być nie może…
  Bardzo Wam wszystkim dziękuję za pamięć, wsparcie oraz dobre słowa. Trzymajcie kciuki za moją kasację i ułaskawienie przez Prezydenta! 
  Walka dalej trwa, a ja nie składam broni…
  Pozdrawiam Was serdecznie! Niebawem znów się odezwę…
  Z Sz. i P. BONUS RPK!

https://www.facebook.com/bonusrpk/photos/a.1077418012302921/2844877388890299/?type=3&theater