fot. kadr z video

Z okazji tegorocznych świąt Wielkiej Nocy, przebywający w więzieniu Bonus RPK przekazał wszystkim życzenia, a także poinformował o tym, że być może niebawem zobaczymy go na wolności.

 • Witam Was serdecznie, z tej strony Bonus RPK. Od ponad miesiąca nie miałem widzeń ze względu na koronawirusa i zagrożenia z nim związane. Ale jest skype, więc korzystając z okazji chciałbym Wam złożyć świąteczne życzenia. Życzę Wam zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych.
  Pewnie zastanawiacie się, co tam u mnie. U mnie wszystko w porządku, o ile można tak nazwać siedzenie w więzieniu. Ale co, nie zamulam, staram się wykorzystywać pozytywnie ten i tak stracony czas. Ćwiczę, piszę, rysuję. Czas jakoś leci.
  Za kilka dni mam sprawę o przerwę w karze. Także trzymajcie kciuki. Może uda mi się stąd wyrwać.
  Dalej też czekam na pozytywne wieści odnośnie kasacji i ułaskawienia. Jeśli Bóg pozwoli niebawem zobaczymy się już po drugiej stronie, tej lepszej, na wolności.
  Dziękuję Wam za wsparcie, dziękuję, że pamiętacie o mnie. Pozdrawiam Was serdecznie!
  – powiedział w nagraniu udostępnionym w jego mediach społecznościowych.

Przypominamy, że petycję do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudy o ułaskawienie Bonusa podpisało ponad 100.000 obywateli. Zostały one złożone w Kancelarii Prezydenta RP.

#muremzabonusem

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Wielkanocnych kilka słów od Bonusa dla Fanów i wszystkich Dobrych Ludzi! Wesołych i spokojnych Świąt!Zostańcie w domach!🐣🐰🥚

Opublikowany przez Bonusa RPK (Artystę Kombinator) Sobota, 11 kwietnia 2020

20 KOMENTARZE

 1. Miejsce bandziora jest w kiciu, niech tam spędza święta, zasłużył sobie.

 2. Diler narkoman deprawator mlodziezy, jak wyjdzie wczesniej niz za 5 lat to dojdzie do zamieszek bo miejsce patologii jest pod celą, elo z fartem mordeczki buahahha

 3. Sam śpiewa o byciu charakternym gitem to niech siedzi teraz faja 5 lat. Szkoda tylko tej głupiej patologicznej młodzieży którą się wzoruje na takim elemencie . #BonuszaMurem

 4. Bonus gdzie ty kurwa siedzisz???ani z ciebie gwiazda,ani polityk a takie fory masz???nagranie z więzienia???? wątpię w ciebie po całości. Pozdrawiam DOBRYCH CHLOPAKOW!

 5. Internet nagrywanie to ,to pewnie z wniosków nagrodowych hahaha , ja nie miałem widzeń przez rok za uczestnictwo w buncie w Iławie i pierdolone miałem wszystko ale inne czasy były ,taki z niego git jak z Rocco prawiczek . 20 lat temu poleciał by do wora .

 6. Kogo to obchodzi że on w pasiaki poleciał chyba tylko tych najbliższych powinno ile jest dobrych ludzi za kratami i jakoś Polska za nimi nie tęskni i nie walczy żeby wyszli .w ogole wzmianki o grypsowaniu jakie kolwiek w kawałkach to był by chu… Na du….a ten non stop w telewizji popłakał się bo mu 5 lat jebneli facet niektórzy pod klapom przelezeli by to o co ty płaczesz i jaką masz pomoc z wolności ciekaw jestem co zrobiłeś dla grypsowaniu tylko nie w kwestii materialnej.odjeb swoje pokaż czoło do góry uniesione jak wyjdziesz a ludzie sobie dadzą radę na święta bez twoich informacji boisz się że ci fame spadnie

 7. Taki kurwa git a składa o przerwę w odbywaniu kary, proszą o przepustki, piszą o ułaskawienia itd tacy ulicznicy a zachowują się gorzej niż cwele i festy.Grypsuje i nie wie jak się zachować to jest właśnie jebana Białołęka tam nawet frajerów podnoszą, cuda tam się dzieją. Cyrk a nie kreminal. Każdy szanujący się git ciśnie ze SW, nie prosi o przepustkę, przerwę czy chuj wie co. Odosiaduja na sztywno swoje, wiedzą w co się wpierdalają i co za to grozi. A nie robią z siebie ofiary pomowien.Tyle warci są Ci ulicznicy nawijający o zasadach

 8. Wszystkim jebanym tutaj którzy są przeciwko Bonusowi chciałbym zaznaczyć że BonusRPK został skazany nie słusznie i zamiast pisać takie komentarze powinniście skupić się nad naszym jebanym rządem który robi co chce, nie umiecie się jednoczyc!!! , jebac was!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ