fot. kadr z klipu "Hymn ulicy"

2 września muszę stawić się do Zakładu Karnego” – mówił kilka dni temu Bonus RPK w rozmowie z Kryminalną Polską.

Wczoraj wieczorem warszawski raper zapowiedział, że udostępni kolejny singiel promujący album „Bloków Rezydent”. Po takich singlach, jak:  przyjdzie czas na czwarty zwiastun płyty. Ma być to w pewnym sensie manifest właściciela Ciemnej Strefy, skierowany w stronę osób, które chcą zniszczyć jego życie.

  • O godzinie 14:00 (dziś – 02.09 – dodaje red. rapnews.pl) spadnie bomba atomowa na patologię polskiego prawa!!! Szykujcie się na najmocniejszy singiel z mojej nowej płyty, który zamknie mordy wszystkim przyklaskującym klakierom i hienom, które piętnują moje działania!!! – przekazał BGU na „Insta Stories”.
PREMIERA UTWORU „POPRAWA PRAWA”. SPRAWDŹ!

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK „TECHNIK PASJONAT”, niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak, m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami, jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł, Eldo oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

Premiera płyty „BLOKÓW REZYDENT” przewidziana jest na 04.10.2019r. Przedsprzedaż trwa na: preorder.pl.