fot. @bonusrpk

Już jutro (13.12.) będzie miała miejsce premiera długo oczekiwanego klipu „Zepsuty klimat” z gościnnym udziałem Pezeta i ReTo. Tym samym, tą produkcją Bonus RPK kończy promocję swojego najnowszego solowego projektu, pt. „Technik pasjonat”.

AKTUALIZACJA: KLIP DO SPRAWDZENIA NA RAPNEWS.PL!

Elo Mordeczki !!! Jutro (czwartek 13.12.2018r.) o godzinie 15:00 wjeżdża do sieci ostatni już singiel i klip z płyty "TECHNIK PASJONAT" !!! 💣💣💣ZEPSUTY KLIMAT ft. ReTo , @pezetofficial // Prod. @meduzabeats & @wowoproductions.Realizacja video – Digital Damage Bądźcie czujni !!! 😉#bonusrpk #ciemnastrefa #reto #pezet #polska #poland #warsaw #warszawa #hiphop #rap #muzyka #trap #youtube #nowość #wowo #meduzabeats #digitaldamage #zepsutyklimat #technikpasjonat #bgu #cs #klip #teledysk #video #singiel #premiera #jutro #music

Opublikowany przez Bonusa RPK (Artystę Kombinator) Środa, 12 grudnia 2018

Zachęcamy również do obejrzenia video-relacji z premierowego spotkania z fanami, które odbyło się niedawno w warszawskim sklepie Slang Shop. Realizacją video zajęła się ekipa RAPNEWS.PL.

Tytuł płyty nie jest przypadkowy, artysta chce pokazać fanom, że pomimo wielu lat tworzenia określonego rodzaju muzyki można cały czas się rozwijać i iść do przodu. Nowoczesne bity, bardziej techniczny, ale wciąż hardcorowy sposób składania rymów, ciekawi goście to wszystko sprawia, że „Technik Pasjonat” to album, który zdecydowanie odróżnia się od wcześniejszych materiałów rapera.

Wydawcą albumu jest Ciemna Strefa, za dystrybucję fizyczną oraz cyfrową odpowiada Prosto Label.

Tracklista:
01. Aktualizuje dane feat. Gedz, Kizo
02. Po nitce do kłębka
03. Różnica feat. Jano PW, Arczi Szajka, Sarius
04. Wehikuł czasu feat. Sokół, Juras
05. Facebook feat. TWM
06. Opowieści z Krypty feat. Quebonafide, Borixon, Kizo
07. Zepsuty Klimat feat. Reto, Pezet
08. Statystyka
09. Po co ci to?
10. Arytmia serca feat. Kizo, ATR MF
11. Rodeo feat. Białas
12. Do białego rana feat. Olo Solo
13. Endorfiny
14. Arytmia serca RMX feat. Szpaku, ATR MF