fot. fragment okładki

Dziś nie tylko swój solowy krążek wypuścił Ero JWP, bowiem na sklepowe półki trafił także projekt Bonusa RPK, zatytułowany „Bloków Rezydent”. Na płycie znajdziemy 16 premierowych utworów, które można posłuchać również w popularnych serwisach streamingowych.

 • Dziękuję Wam, że kupiliście kilka tysięcy sztuk w preorderze i mam nadzieję, że ten materiał szybko okryje się złotem !!! 🔥🔥 Piszcie w komentarzach swoje recenzje i które utwory siadły Wam najbardziej !!! 😊 Trzymajcie kciuki za pozytywnie rozpatrzoną odroczkę, bo jeśli pójdzie po myśli to od razu zabieram się za nowy materiał !!! Elo Dobrzy Ludzie !!! Z Sz. i P. – przekazał warszawski raper.

Warto wspomnieć, że ostatnio reprezentant Ciemnej Strefy uzyskał drugą w swojej muzycznej karierze złotą płytę |info!|.

Dziś premiera mojego najnowszego albumu "BLOKÓW REZYDENT", który dostępny jest w Empikach w całej Polsce oraz na naszej stronie WWW.CSRPK.PL !!! Dziękuję Wam, że kupiliście kilka tysięcy sztuk w preorderze i mam nadzieję, że ten materiał szybko okryje się złotem !!! 🔥🔥Piszcie w komentarzach swoje recenzje i które utwory siadły Wam najbardziej !!! 😊Trzymajcie kciuki za pozytywnie rozpatrzoną odroczkę, bo jeśli pójdzie po myśli to od razu zabieram się za nowy materiał !!! Elo Dobrzy Ludzie !!! Z Sz. i P.#bonusrpk #ciemnastrefa #blokówrezydent #hiphop #rap #trap #muzyka #premiera #sklep #empik #polecam

Opublikowany przez Bonusa RPK (Artystę Kombinator) Piątek, 4 października 2019

 

Opis:

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK „TECHNIK PASJONAT”, niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak, m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami, jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł, Eldo oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

Tracklista:

 1. Bloków Rezydent (skrecze: DJ Taek; prod. Worek / L’scream)
 2. Dobry Towar (ft. Żaku PPS; skrecze: DJ Gondek; prod. Flame)
 3. Hymn Ulicy (skrecze: DJ Gondek; prod. Johnny Illstrument, Toxik Tyson, Worek, Absolute)
 4. To Dla Was (ft. Jongmen; skrecze: DJ Gondek, DJ Kebs; prod. Flame)
 5. Ucz Syna (prod. Worek, PSR)
 6. Nie Zhańbię (ft. Plus; WOWO)
 7. Niepokój (ft. ReTo, Czerwin TWM; prod. Newlight$, WOWO)
 8. Poprawa Prawa (prod. Czaha)
 9. Nie Ma Dróg Bez Wyjścia (ft. Paluch; prod. WOWO)
 10. Weź Się W Garść (ft. Eldo, Żółf Fenomen, Małach; skrecze: DJ Kebs; prod. Flame)
 11. Błędne Koło (ft. Arczi Szajka; prod. Flame)
 12. Pablo Escobar (ft. Nizioł, ATR MF; prod. Czaha)
 13. Pełna Kulturwa (ft. Czerwin TWM; prod. Newlight$)
 14. Nieważne Skąd (ft. 102 BOYZ [Duke, Kkuba], Inoffiziell Goldenboy; prod. WOWO, Worek)
 15. Ścieżka Życia (ft. Kaczy Proceder; prod. Young Veteran$)
 16. Ucz Syna RMX (ft. KęKę, Onar; skrecze: DJ Shoodee; prod. Małach)