fot. kadr z klipu

Blisko 2 tygodnie temu odbyła się premiera pierwszego singla zwiastującego nowy album Bonusa RPK, pt. „Bloków Rezydent”, a także wystartowała jego przedsprzedaż. Wówczas na YouTube pojawił się klip zrealizowany do numeru „Nie ma dróg bez wyjścia” z gościnnym udziałem Palucha (ponad 1,7mln wyświetleń).

Dziś warszawski raper serwuje nam kolejny przedsmak w postaci teledysku „Nie zhańbię”, który został przygotowany przez ekipę Marathon Films. Do utworu dograł się Plus, natomiast o warstwę muzyczną zadbał WOWO.

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK „TECHNIK PASJONAT”, niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

Premiera płyty „BLOKÓW REZYDENT” przewidziana jest na 04.10.2019r. Przedsprzedaż trwa na: preorder.pl.