fot. kadr z klipu "Progres 2.0"

Dla ulicy to wszystko, dla ulicy; Dla dzieciaków na boiskach, dla chłopaków; Na warszawskich blokowiskach, dla ulicy to wszystko; Komitywa Warszawa – to wszystko jest dla Was” – pamiętacie, z którego utworu pochodzi ten fragment? Dla tych, którzy być może nie wiedzą, jest to cytat z numeru, zatytułowanego „Dla ulicy” od warszawskiej formacji PSR Komitywa. Dlaczego o nim wspominamy? Z tego względu, że już wkrótce Bonus RPK zaserwuje nam kolejny singiel z nadchodącego wydawnictwa, czyli „HYMN ULICY”.

PREMIERA! KLIP MOŻECIE OBEJRZEĆ JUŻ NA RAPNEWS.PL! KLIKNIJ!

Będzie to utwór skierowany dla wszystkich osób mieszkających w blokowiskach i zmagających się z problemami życia codziennego.

Poniżej video-zapowiedź:

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK „TECHNIK PASJONAT”, niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak, m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami, jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł, Eldo oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

Premiera płyty „BLOKÓW REZYDENT” przewidziana jest na 04.10.2019r. Przedsprzedaż trwa na: preorder.pl.