fot. źródło: @bonusrpk

To będzie historyczna płyta Bonusa. „Technik pasjonat” to piąty studyjny album warszawskiego rapera, którego premiera odbędzie się już 5. października 2018 roku. Usłyszymy na nim kilku artystów, z którymi do tej pory BGU nie nagrywał. Mowa tutaj oczywiście o Borixonie, Białasie, Gedzu, Quebonafide (pomijając utwór „Zemsty nadejdzie czas”). Do tego grona dołączył dziś… Pezet. – Czekajcie na ten numer – zapowiada twórca Ciemnej Strefy.

Pezet pojawi się na albumie Bonusa RPK!

Pezet pojawi się na albumie Bonusa RPK! Będzie to pierwsza w historii współpraca obu artystów…

Opublikowany przez RAP Z INSTA Wtorek, 18 września 2018

 

O albumie: Tytuł płyty nie jest przypadkowy, artysta chce  pokazać fanom, że pomimo wielu lat tworzenia określonego rodzaju muzyki można cały czas się rozwijać i iść do przodu. Nowoczesne bity, bardziej techniczny, ale wciąż hardcorowy sposób składania rymów, ciekawi goście to wszystko sprawia, że „Technik Pasjonat” to album, który zdecydowanie odróżnia się od wcześniejszych materiałów rapera.

Za produkcję płyty w znacznej mierze odpowiada niezawodny – WOWO, którego wspierają m.in. Chris Carson. Wydawcą albumu jest Ciemna Strefa, za dystrybucję fizyczną oraz cyfrową odpowiada Prosto Label. Pełna tracklista zostanie ujawniona wkrótce.

Wszystkie dotychczasowe single promujące „Technika pasjonata” znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!