fot. kadr z klipu

„Jedna z tych nocy” – to dziewiąty singiel promujący album Bobo LWS, zatytułowany „VITA VERSIBUS EXPRESSA”. O warstwę muzyczną utworu zadbał Flame, natomiast klip przygotowała Oliwia Moroń.

O ALBUMIE (kilka słów od autora):

Chciałbym Wam zaprezentować pierwszy w 100% profesjonalny album: Bobo LWS „Vita Versibus Expressa”. Na płycie znajduje się 12 solowych pozycji. Za warstwę muzyczną odpowiadają świetni producenci tacy, jak: ICOON, Flame Produkcja, Mike Mazetick, DNA, Anton, Young Natan, Luxray beats a także Sixty6Beatz. Płyta ta będzie ostatecznym rozliczeniem się z przeszłością. Znajdziecie również na niej utwory motywujące do działania, jak i ostrzegające przed błędami, które mogą wpłynąć negatywnie na Wasze życie. Technicznie może i nie jestem geniuszem, lecz charyzmy, bycia prawdziwym, szczerości w tekstach i autentyczności mi nie brakuje.
Płyta opisuje wiele etapów, jeden z nich to etap, w którym przeszedłem przez straszną krytykę, wyśmiewania się, tworzenia strasznych bzdur na mój temat. Miałem wtedy mega doła, byłem wrakiem człowieka, lecz wstałem silniejszy i dziś nie przejmuję się tym, co mówią. Tworzę muzykę od 6 lat, a pierwsze utwory były bardzo smutne, o dzieciństwie, straconej miłości a niektórzy to wykorzystali przeciwko mnie. Chciałem tymi utworami po prostu pokazać innym, że nie są sami, że są inni, którzy też to przechodzili i trzeba walczyć o marzenia, że wszystko można przetrwać, tylko trzeba w to wierzyć i się nie poddawać! W wieku 12 lat zostałem adoptowany, kocham moich rodziców ponad wszystko, kocham moją rodzinę i pamiętajcie, rodzina to świętość, rodzina to najcenniejszy skarb. Jest to ostatnia płyta w tak mrocznym i smutnym klimacie, Vita Versibus Expressa to dopiero przedsmak.
Ps. Oni mnie zakopali a ja byłem ziarnem.

TRACKLISTA:
01. Czas to wyjaśnić (Prod. ICOON)
02. Zacząłem od początku (Prod. Young Natan)
03. Wiem jak to jest (Prod. Flame produkcja; Cuts&Scratch BDZ]
04. Jedna z tych nocy (Prod. Flame produkcja)
05. Gdy piszę (Prod. ICOON)
06. Życie to gra 2 (Prod. Mike Mazetick)
07. Czuje się jak jeden ze stu (Prod. DNA)
08. Nie wierzysz idź stąd (Prod. Anton)
09. Dla braci (Prod. DNA)
10. Ciągle swoje rób (Feat. Małek36; prod. Sixty6Beatz)
11. Wiadomo co jest pięć (Feat. Krasza; prod. Luxray Beats)
12. Wrócił LWS (Prod. TRC produkcja)