fot. @ciociaewaaa_foto

Na koniec tego tygodnia chcielibyśmy zaprezentować Wam terminarz naszych przyszłych programów, które odbędą się w dniach: wtorek (15.09), czwartek (17.09).

  • We wtorek na ekranie zobaczymy i usłyszymy duet – AdMa x Siwydym. Zastanawiacie się zapewne, kto tym razem pojawi się na live? A mówi Ci coś „Poradnik sukcesu”? QueQuality? Zapewne po tych podpowiedziach rozszyfrowaliście osobę, która zasiądzie na naszym wygodnym fotelu w Rapnews Studio – to Bober!
    • Wtorek, 20:10 – Doładuj swoje konto na telefonie i zadzwoń do nas!
  • Nasz przyszły tydzień zakończymy w czwartek. Tego dnia na naszym kanale YouTube rapnews, który musisz zasubskrybować właśnie w tym momencie – odbędzie się live stream z czołową postacią hip-hop’owej sceny – Sitkiem. Raper reprezentujący 071 na kilka godzin przed premierą długo oczekiwanej kolejnej solowej płyty – „Nowy Vibe”, odkryje nam jego tajemnice, opowie o procesie jego powstawania oraz podpytamy go o wiele ciekawych kwestii okołorapowych. Także…
    • Czwartek, 20:10 – Zapisz w kalendarzu, odpal YouTube i oglądaj uważnie. Jeżeli będziesz chciała/chciał dołączyć do rozmowy – nic trudnego. Wybierz numer telefonu do studia (pojawi się podczas transmisji) i zadaj Sitkowi jakieś pytanie lub po prostu porusz nurtujący Cię temat.

DAJ SUBA!
W RapnewsLive Studio dzieje się
prawdziwy polski hip-hop!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ