fot. Dominik Zachariasz

Dziś (16.04) do sieci wleciał „Dron”. Jest to 5. odsłona zbliżającego się albumu Bob One’a i Bas Tajpana. Najnowsze wydawnictwo duetu ukaże się już w maju. Krążek zatytułowany „Teraz” dostępny jest w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl

Każdy, kto przedpremierowo zamówi album „Teraz” Bob One’a i Bas Tajpana otrzyma bonusowe CD z mixtape’em „Po swojemu vol. 1”. Do tej pory był on dostępny wyłącznie cyfrowo. Pre-order 1. longplay’a duetu trwa na maxflosklep.pl. „Dron” to już 5. zapowiedź krążka. Premierowy singiel trafił na kanał Slavic Rasta. Realizacją wideo zajęła się ekipa Grube Filmy.

Wśród dotychczasowych numerów zwiastujących krążek „Teraz” Bob One’a i Bas Tajpana znalazły się: „Halo”, „Welcome2Poland” z Kobikiem, „Nic o nas bez nas” oraz „Ławka” z gośc. udziałem Polskiej Wersji. Wszystkie single można znaleźć na tej playliście:

Za produkcję albumu „Teraz” w całości odpowiada Bob One. Nagrania odbyły się w katowickim MaxFloStudiu pod okiem Dawida Twardowskiego. Premiera płyty planowana jest 8 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here