„Block Party Mixtape” nadchodzi – ale czy już w ten piątek?

Obsuwa piątym elementem hip-hopu.

- Advertisement -

fot. Piotr Kaczor

Block Party to ciekawa inicjatywa, która w wyniku wybuchu pandemii spotkała wiele przeszkód na drodze do realizacji. Początkowo była trasą koncertów po Polsce, w której udział – zależnie od miasta – mieli brać udział PRO8L3M, Taco Hemingway, Dziarma, schafter oraz Bitamina. Finalnie została odwołana, a w jej miejsce powstał projekt „Block Party Mixtape” trzymany w ryzach przez Oskara i Steeza. Miał być to pierwszy projekt PRO8L3Mu, na którym duży udział będą mieć goście.

I w tej kwestii nie wszystko poszło po myśli panów. Premiera materiału zaplanowana była jeszcze na 2020 rok, szybko stało się jednak jasne, że koronawirus spowolni także ten plan, wyznaczono więc kolejną datę. Wśród fanów pojawiły się obawy, czy album faktycznie zostanie wydany 26 lutego (a więc już w ten piątek). Zostały złagodzone, gdy na Spotify pojawił się utwór zatytułowany „V”. Na YouTube trafił klip do numeru, wraz z którym pojawiła się informacja: premiera materiału 30 marca. Niestety.

ZOBACZ TEŻ: Poznaliśmy pierwszego Młodego Wilka?

Przewrotnie prezentuje się dobór dotychczasowych singli. Chociaż projekt ma być skupiony na featuringach, z dotychczas opublikowanych 3 utworów dwa są solowe. Trzeci to efekt współpracy z marką Ballantine’s, kawałek „Żar”, na którym udzieliła się Monika Brodka. „Block Party Mixtape” pozostaje wciąż owiane tajemnicą.

Jeszcze w zeszłym roku Kukon ujawnił na livie, że będzie gościem na tym projekcie. Logicznymi wyborami będą również osoby związane z wytwórnią 2020, z Taco Hemingwayem na czele. Myślicie, że inni członkowie niedoszłej trasy (schafter, Bitamina) mogą wybrzmieć na bicie Steeza wraz z Oskarem?

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, reprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...

Najbardziej prestiżowe zawody breakingowe odbędą się w Polsce!

W tym roku po raz pierwszy globalny finał najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych na świecie...