fot. @snaksieniak

Niedawno do sieci trafił bardzo osobisty numer – „Przyjaciel” Snaka, rapera pochodzącego z Olsztyna. Opowiada on o przyjaźni z dzieciństwa, która trwa do dziś.

Utwór został świetnie przyjęty przez odbiorów, a niedługo po premierze w programe „Nołnejm Alert” pozytywnie ocenił go Yurkovsky.

Warto zapoznać się również z najnowszym kawałkiem „Big Bad Band”, który pojawił się na kanale YouTube BLANKPAGE (zachęcamy do subskrybowania).

Bio:

Jestem Snak, raper z Olsztyna, który wspólnie z producentem o ksywie Jezzy C. tworzy skład BLANKPAGE. Nasze numery publikujemy na kanale YouTube o tej samej nazwie. Nawijam od 2009 roku. Pierwsze moje numery zaczęły pojawiać się w internecie w 2011 roku. W tym samym czasie zacząłem uczęszczać na olsztyńskie imprezy OPEN MIC.
Chętnie udzielałem się w lokalnym soundsystemie „Lonely Tree Soundystem”. Pojawiłem się u chłopaków na undergroundowej płycie „Naturarerum” w 4 numerach jako członek zespołu. Zagraliśmy również razem liczne suporty między innymi przed Kamilem Bednarkiem i Mesajahem. Obecnie skupiam się tylko na projekcie BLANKPAGE.
Producent z naszego składu obecnie studiuje kierunek muzyczny w Anglii. Na swoim koncie ma owocną współpracę z takimi raperami, jak: Filipek, ReTo, Bonus RPK, Fazi i Hades, a także z marką Środowisko Miejskie, gdzie razem pracują nad masą projektów. W podziemiu działa z takimi raperami, jak: Sughar, Segi i Ajman, z którym to uzyskali wyróżnienie w challenge’u chillwagonu.

Odwiedzajcie także media społecznościowe Snaka:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ