fot. @BlachaFanpage

Na początku kwietnia br., Blacha ogłosił, że jego debiutancki legalny solowy album, zatytułowany „Trapical moon” uzyskał status złotej płyty (oznacza to sprzedaż 15 tys. fizycznych egzemplarzy). Fani mogą być zadowolenie również z faktu, że wkrótce wystartuje on z promocją najnowszego wydawnictwa, czyli „FAMA”.

FAMA.

Reprezentant 2115 – jest obecnie w trasie koncertowej „Blacha On Tour”. To nie przeszkadza mu pracować nad nowym materiałem, dopieszczaniem pierwszego singla, czy dopracowywaniem ostatnich spraw związanych ze startem preorderu. Kiedy rozpocznie się cała „zabawa”? Przedsprzedaż, a także premiera inauguracyjnego utworu i klipu – mają rozpocząć się tuż po majówce – 8 maja br. (środa).

Na razie nie wiadomo, jaki tytuł będzie nosił pierwszy singiel. Być może będzie to „Pod prąd”, na którym gościnnie usłyszymy Bedoesa (na dole newsa fragment utworu). Niewiadomą jest także, nakładem której wytwórni ukaże się ten projekt. Według nas w grę wchodzą dwie opcje: NewBadLabel i nowo powstały – 2115 Label |wytwórnia założona przez Bedoesa|.