fot.

W trakcie przygotowań jest polska edycja „Rap Battle Acapella”, która od kilkunastu lat podbija świat. Ta forma bitew jest popularna, m.in. w Stanach Zjednoczonych, czy w europejskich krajach, jak: Francja i Rosja. Teraz pod sztandarem RAP NOKAUT zawita również do Polski! Każdy, kto chce spróbować swoich sił, jest proszony o przesyłanie zgłoszeń na kontakt@rapnokaut.com. Zasady oraz krótka historia tej formy bitew jest dostępna na stronie rapnokaut.com Jako ciekawostkę należy dodać, iż polska edycja jest objęta patronatem niepodważalnego mistrza Francji „Rap Contenders”WOJTEK (mający polskie korzenie) |jego poczynania znajdziecie na YouTube: kliknij!|.

Portal rapnews.pl wraz z Massive Word Play – Battle Rap PL przedstawiają jedną z dobrze notowanych walk pomiędzy Madchild’em z Kanady a Daylyt’em pochodzącym z Kalifornii (Stany Zjednoczone). Treści obu zawodników zostały przetłumaczone na język polski.

Opis: Starcie mainstreamowego rapera z jednym z najbardziej kontrowersyjnych i czołowych battlerów. Madchild to członek Swollen Member, a także reprezentant (od 1993r.) legendarnego Rock Steady Crew. Jest on związany również z motocyklowym klubem Hell Angels, który według Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości jest organizacją przestępczą. Zmierzył się on z Daylyt’em, czyli mistrzem gier słownych. Jego znakiem rozpoznawczym jest fakt, że bardzo często używa potrójnych znaczeń, a także… charakterystyczny tatuaż na twarzy. Jest on kojarzony z Grape Street Watts Crips. Jak sam Daylyt podkreślił w jednym z wywiadów po tej walce: – To była zdecydowanie walka wieczoru!

Obejrzyjcie:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ