fot. @bilon.hempgru

Dziś o godzinie 23:05 na antenie Polskiego Radia Szczecin odbędzie się kolejna audycja magazynu WuDoo, w której oprócz cotygodniowej dawki muzyki rap, będzie można posłuchać, m.in. zajawki wywiadu z Hemp Gru. Wejdź tutaj!

Bilon w rozmowie z prowadzącą – Aśką Tyszkiewicz, został zapytany o ostatnią wypowiedź Young Multiego dotyczącą starej szkoły |info!|. Co odpowiedział? – Nie dociera do mnie ten message… to nie jest do mnie message, który wysyła Young Multi, aczkolwiek ja w ogóle nie mam zamiaru wchodzić tu w konwersacje na wizji z tym człowiekiem. – Jak będzie okazja to sobie pogadamy – dodaje reprezentant Hemp Gru.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Przypominamy, że niedawno odbyła się premiera najnowszej płyty Hemp Gru, pt. „ETER”. Zachęcamy do obejrzenia video-relacji ze spotkania z fanami, które odbyło się w warszawskim HempSzopie:

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ