fot. @ciociaewaaa_foto

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty zaplanowane w ramach trasy Pezeta promującej album „Muzyka Współczesna”. Podczas „Magenta Tour” artysta wystąpi w Gdyni (22 lutego), Katowicach (6 marca), we Wrocławiu (10 marca) i w Warszawie (5 kwietnia).

Pezet zakończył 2019 rok koncertem, który okazał się jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń roku. Zgromadzeni w warszawskim Torwarze fani byli pod wrażeniem blisko dwugodzinnego show i oprawy wizualnej. Artysta 2020 rok rozpoczął od równie mocnego ogłoszenia.

  • Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić. Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają – najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko – mówi Pezet.

Bilety na wszystkie 4 koncerty w ramach Magenta Tour dostępne są na stronie: www.ebilet.pl

Magenta Tour
22 lutego – Gdynia – Gdynia Arena
6 marca – Katowice – MCK Katowice
10 marca – Wrocław – Hala Stulecia
5 kwietnia – Warszawa – COS Torwar

Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się 27 września. Płyta bardzo szybko pokryła się platyną. Wydawnictwo znalazło się również w czołówkach rankingów najlepszych płyt 2019 roku.

Narkotyczny kawałek od Pezeta? [‚MAGENTA’ klip]