fot. kadry z „Everything That’s Missing”/”TUTU”

Ostatnie numery już są, a nowy album Big Sean’a „Detroit 2” zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200, pokonując album „TattleTales” 6ix9ine’a o 50 000 sztuk!

W niedzielę (13 września), Billboard odsłonił pierwszą dziesiątkę najnowszych albumów w USA. Big Sean zajął pierwsze miejsce z 103 tysiącami równoważnych egzemplarzy albumów najnowszego projektu. To trzeci z rzędu album Sean’a, który uzyskał nr 1; zaraz po „Dark Sky Paradise” (2015) i „I Decided” (2017).

Piąty solowy album studyjny Sean’a ma 21 utworów i gościł artystów takich, jak: Eminem, Post Malone, Travis Scott, Young Thug, Lil Wayne, Nipsey Hussle, Royce Da 5’9 „, Dwele, Diddy, Kash Doll i nie tylko. Raper zdetronizował album Taylor Swift – „Folklore”, który utrzymywał się na pierwszym miejscu przez rekordowe sześć tygodni z rzędu.

Początkowo przewidywano, że to Tekashi zajmie pierwsze miejsce na liście przebojów, niestety artysta zadebiutował na czwartym miejscu, z końcowym wynikiem 53 000 jednostek. Zostało to uwarunkowane faktem, że 100 000 sztuk zostało zdjętych po uznaniu ich za niekwalifikujące się treści muzyczne. Federalny informator z Brooklynu podchodzi do tego beztrosko i naśmiewa się z siebie na Instagramie.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ