fot. mat. pras.

Białas postanowił przekazać owoc jego największego sukcesu na tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Platynowa płyta za H8M4 trafi do tego, kto da najwięcej.

W serwisie Allegro można licytować platynową płytę za album “H8M4” i tym sposobem wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Platyna z własnym nadrukiem na płycie (można tam umieścić swoje imię i nazwisko lub ksywkę) trafi do najhojniejszego z fanów.

Album “H8M4” ukazał się 26 sierpnia 2016 roku natychmiast okazując się sprzedażowym hitem i lansując ogólnopolskie hity takie jak “Blakablakablaka”, “Mali ludzie, wielkie nieba” z Zui czy “Patrzcie idzie frajer” z Bedoesem. 12 kawałków, które były wynikiem selekcji z olbrzymiej puli zarejestrowanych utworów okazało się dwunastoma strzałami w środek tarczy i sprawiły, że Białas na stałe zameldował się w ścisłym topie polskiej raperów.

Wraz z ogłoszeniem licytacji Białas poinformował o tym, że na jakiś czas wycofuje się z aktywności w social mediach pisząc: – Ja tymczasem żegnam się z social mediami, wrócę wraz z singlem z nowej płyty! Trap!

Aukcja trwa na aukcje.wosp.org.pl

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ