fot. mat. pras.

„Pokemony” – jest pierwszym klipem promującym nadchodzący album Maślanego, który został zrealizowany przez MSHOT STUDIO. Ten trapowy, zuchwały i bezczelny kawałek, w którym raper celnie punktuje dzisiejsze szybkie, przelotne, pełne pustych obietnic, nic nie znaczące relacje damsko-męskie – znajdziecie na kanale YouTube: Companija Records.

„UNDERRATED” jest drugim solowym projektem Maślanego, pełnym nawiązań do korzeni hip-hop’u, a jednocześnie subtelnie flirtującym z nowymi brzmieniami.

Ukaże się on jeszcze tej jesieni za pośrednictwem Companija Records. Został w całości zmiksowany przez Klimsona (B1 Studio).

Krążek będzie zróżnicowany muzycznie, od oldschool’owych pełnych braggi numerów, poprzez spokojne chill’owe kawałki, aż po newschool’owe eksperymenty. Za oprawę graficzną oraz wydanie fizyczne odpowiada PART+. Wśród producentów znalazł się między MEGOT.

W lipcu ma wystartować preorder, a w sierpniu pojawi się kolejny klip promujący „UNDERRATED”.

Zachęcamy również do zapoznania się z wcześniejszymi kawałkami Maślanego:

Maślany to raper reprezentujący wschodnią część polski, wywodzący się ze starej szkoły rapu, posługujący się nienaganną techniką rymowania.
Od początku swojej kariery związany z puławskim składem TGR,
samouk który pierwsze kroki za mikrofonem stawiał w 2012 roku w Kocioł Studio.

W 2019 roku, własnym sumptem, wydał pierwszy solowy album „Lights Out” dostępny w wersji fizyczniej jak i we wszystkich serwisach streamingowych w Polsce.

Raper w mediach społecznościowych: www.instagram.com/maslany24 / www.facebook.com/maslanytgr.

8 KOMENTARZE

 1. Beka z Ciebie, że wciskasz ziomkom na fb kit że rapnews sam o Tobie artykuł napisał, a ten portal jak i inne rapowe pobiera hajs poprostu za wrzucanie artykułów „o sobie”, słabiutko. Zawsze tylko Ty z TGR miałeś parcie na sławę, a jesteś najgorszy z ekipy :)

 2. Cóż to za utrata kontroli emocjonalnej u osoby piszącej taki komentarz…? Zachęcam do rozwoju intelektualnego panie Puławiak i konstruowania przyzwoitych pod względem merytorycznym wypowiedzi na dany temat, ponieważ takiego śmiecia, któregoś napisał nikt normalny nie jest w stanie brać pod uwagę podczas zapoznawania się z treścią tejże strony. Życzę sukcesywności w samorozwoju.
  Co do utworu pt. Pokemony – jest to utwór zdecydowanie w moim stylu (jak również z poprzedniej płyty pozycja „Narcyz”), natomiast reszta – choć nie trafiła w sam środek mojego gustu – charakteryzuje się niemałym potencjałem. Porównując twórczość na osi czasu, śmiało można stwierdzić rozwój artystyczny u tego wykonawcy. Szczególnie klarowna różnica w jakości występuje między aktualnie opisywanym utworem „Pokemony”, a „Mentality”. Powodzenia w pracy nad nową płytą. :-)

 3. Widzę, że „Puławiak” ma niezły ból D ;) takie komentarze cieszą oko najbardziej. To własnie dzięki hejterom jest o nas najgłośniej :) Myślę że Maślany ci za to podziękuję- to juz 2 komentarz, którego by zapewne nie było bez ciebie :*
  A co do kawałka dla mnie bomba. Trapowe klimaty w starym dobrym stylu to, to co lubię.

 4. To największy łak w puławach, pozer. Taki raper jak koszykarz- więcej gadania niż zaprezentowania treści i formy. Widać, że inspirację czerpie od Verby i Mezo bo z true schoolem to ma tyle wspólnego co Drozda z poczuciem humoru. Zero własnego stylu, a zawsze robienie tego co modne, gdyby nie Lasio dalej nagrywałby dla małolatów nie widzących różnicy między rapem, a hiphopem, gadstki ludzi. Dedykuje dla tej rapowej panienki numer OSTR „Ukradliście Hip-hop”. Nie pozdrawiam

 5. Panie Boogiemonster, gdybyś znał się chociaż odrobinę na rymowaniu, to wiedziałbyś, że tak dobrze nie składał jeszcze w tym mieście nikt :)
  Boli dupka, że komuś się coś udaję? :)

 6. Napisanie komuś prawdy i własnego zdania to nie ból dupy i nie mam pojęcia kiedykolwiek wpadniecie na to że pozerstwo jest żałosne bo nie macie za grosz samokrytyki.
  Dożyłem czasów gdzie najgorsza tandeta uroiła sobie w głowie, że nie jest tandetą ,a odpowiedzą na wszystko jest zazdrość i hejt. Dobrze wiesz, że w Puławach nigdy nie było prawdziwej sceny rapowej i nie wiem do czego sie porównujesz bo pierwszy poprawny MC zjada tego no skilla robiącego co modne. Porównaj go jeszcze do rapu w Żyżynie i Gołębiu i zaargumentuj, że nie jest zły jak na te miejsca. Dziecinada, jak te jego rapy bez formy i treści ,a raban robiony jak jego granie czyli stanie i robienie za pachołka na boisku.Gdybys miał jakiekolwiek pojęcie o rapie to nie pierdoliłbys takiej demagogi jak po szkoleniu w korporacji.

 7. Dodam jeszcze, że szczytem absurdu jest wpieranie wszystkim jaki to czyjś rap jest zajebisty. To nie reklama proszku do prania, a dobra muzyka zawsze się broni. To co robi ten chłopaczek jest wtórne i gdyby nie to, że holuje go Lasio to dalej miałby 150 subskrybcji oraz tysiąc odtworzeń na youtube pod filmami. Ego to ma jakby był jakimś Smarkim trochę samokrytyki, a nie taniego lansowania pry robieniu czegoś przeciętnego. Jednak nie ma sensu tłumaczenia komuś kto jest januszem i robi rzeczy dla januszy.
  Obok prawdziwego rapu to nie stało i nie ma nawiązań do elementów, także kolejna papka jak ci modni wyjce z castingów.
  Czytaj aż zrozumiesz

 8. Boogiemonster może i Ty jesteś Bogiem Monsterów ale naucz się poprawnej polszczyzny i nazw miejscowości dopiero pisz jakiekolwiek komentarze Żyżyn przez „rz” to wszystko mówi o Twojej osobowości i wykształceniu pozdro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here