’Bez maski na twarzy, do przodu bracia!': Kaczy Proceder, Kabe, Nizioł [KLIP]

Weteran sceny rozpoczął promocję debiutanckiego solowego projektu.

- Advertisement -

Ponad dwie dekady trzeba było czekać na ten moment – Kaczy Proceder wydaje solowy album! Raper dołączył do wytwórni Step Records, gdzie wkrótce wypuści debiutanckie solo zatytułowane – „Drill Prawda Kumple” na bitach Szweda SWD. W drillowym numerze „Wartości” gościnnie pojawił się inny weteran sceny – Nizioł, a także młoda gwiazda polskiego rapu – Kabe. Video do singla przygotował Sensi&.

  • Drill – nowa odmiana rapu, muzyka ulic, która powstała w Chicago i bardzo szybko została podłapana przez chłopaków z londyńskich gangów. Jak wiadomo, to miasto jest moim drugim domem, więc zarówno ta muzyka, jak i cała scena stały mi się w ten sposób bliskie.
    Prawda – pisząc teksty, staram się opisywać moje, obfite w wiele skrajnych emocji, życie lub historie osób z najbliższego otoczenia, przyjaciół, a także wrogów. Nie chcę i nigdy nie będę rapować o blichtrze, hajsie i szybkich furach – to tylko fałszywa atrapa, która nie wnosi nic do tak ważnej dla mnie kultury. 100% Kaczego w tekstach, nigdy nie usłyszycie ode mnie ani jednego kłamstwa na bicie.
    Kumple – na tej produkcji usłyszycie wielu gości, w większości są to moi bliscy przyjaciele. Właśnie oni, podobnie jak rodzina, wspólnicy i kumple, to dla mnie absolutny życiowy priorytet. Ta płyta jest przede wszystkim dla Was oraz dla wiernych słuchaczy, którzy dwie dekady czekali na ten album. W tym czasie mogliście usłyszeć mnie tylko na dziesiątkach featów, ja sam nie odczuwałem większego ciśnienia żeby zrobić coś swojego. Aż do teraz. – opisuje Kaczy.

SPRAWDŹ TO: Sitek wspomina Chadę: '(…) Kocham go za to' [VIDEO]

Zobacz, jak Małach ocenia wersy Kaczego:

fot. kadry z klipu

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, rreprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...

Najbardziej prestiżowe zawody breakingowe odbędą się w Polsce!

W tym roku po raz pierwszy globalny finał najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych na świecie...