fot. źródło: @BeteoBejbi

Wczoraj (18.08.) informowaliśmy Was o tym, że Beteo przedłużył wydawniczy kontrakt z SB Maffija Label |info!|. Po świetnie przyjętych albumach: „Jeden Jedyny”„Bejbi”, artysta wciąż pracuje nad kolejnym krążkiem, który będzie nosił tytuł „Nowy Pop”. Jak się okazuje, proces twórczy niesie nie tylko pozytywne emocje, ale również wiele trudnych momentów: – Podczas tworzenia tej płyty odrzuciłem tak wiele utworów, że mógłbym z nich złożyć dwie następne, a prace nad nią kosztowały mnie rok życia. Nie ukrywam, że wykończyło mnie to, głównie psychicznie, gdyż na swoje szczęście lub nieszczęście, jestem bardzo wybredny i w dobie wszechobecnej konkurencji, jaką są moi utalentowani koledzy-raperzy, chciałem wyróżnić się i pokazać siebie z nieco innej strony niż dotychczas – przekazał w najnowszym wpisie na łamach swojego profilu na Instagramie.

Jak zapowiada Beteo, poprzednie dwa krążki to tylko niewielki przedsmak tego, co zaserwuje nam na „Nowym Popie”: – „Jeden Jedyny” i „Bejbi” po czasie traktuję jak mixtape’y, nie do końca dopracowane, ale prowadzące do punktu, w jakim znajduję się dziś„.

Choć raper wypuścił już na kanale YouTube: SB Maffija trzy single promujące nadchodzący materiał, to przyznaje, że pierwszy właściwy singiel pojawi się na naszych głośnikach w najbliższych tygodniach: – Piszę te słowa w przerwie od pracy nad ostatnim już, tytułowym numerem z mojego nadchodzącego debiutu. Pierwszy właściwy singiel już niedługo u Was, gościnnie mój dobry kolega. Jestem bardzo podekscytowany tym, co będzie się działo w najbliższym czasie.

Beteo ujawnia również, czego będzie można spodziewać się po „Nowym Popie”: – To co wyszło do teraz, to dopiero trailer, ale też znajdzie się na to odpowiednie miejsce. Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje piosenki i będziecie przy nich robić najważniejsze i najfajniejsze rzeczy w swoim życiu. Mogę Wam zdradzić, że płyta jest hiciarska (wiadomo), spajająca ze sobą numery proste, trudne, wesołe, smutne, ale przede wszystkim szczere, prawdziwe, moje i o moim życiu. Jestem z siebie bardzo dumny. Nie mogę się doczekać, aż to usłyszycie.

„Nowy Pop”. Podczas tworzenia tej płyty odrzuciłem tak wiele utworów, że mógłbym z nich złożyć dwie następne, a prace nad nią kosztowały mnie rok życia. Nie ukrywam, że wykończyło mnie to, głównie psychicznie, gdyż na swoje szczęście lub nieszczęście, jestem bardzo wybredny i w dobie wszechobecnej konkurencji, jaką są moi utalentowani koledzy-raperzy, chciałem wyróżnić się i pokazać siebie z nieco innej strony niż dotychczas. Ucierpiała na tym moja głowa, ale dzięki temu powstał materiał, który przybrał taką formę, jakiej sam się nie spodziewałem. „Jeden Jedyny” i „Bejbi” po czasie traktuję jak mixtape’y, nie do końca dopracowane, ale prowadzące do punktu, w jakim znajduję się dziś. Piszę te słowa w przerwie od pracy nad ostatnim już, tytułowym numerem z mojego nadchodzącego debiutu. Pierwszy właściwy singiel już niedługo u Was, gościnnie mój dobry kolega. Jestem bardzo podekscytowany tym, co będzie się działo w najbliższym czasie. To co wyszło do teraz to trailer dopiero elo, ale też znajdzie się na to odpowiednie miejsce. Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje piosenki i będziecie przy nich robić najważniejsze i najfajniejsze rzeczy w swoim życiu. Mogę Wam zdradzić, że płyta jest hiciarska (wiadomo), spajająca ze sobą numery proste, trudne, wesołe, smutne, ale przede wszystkim szczere, prawdziwe, moje i o moim życiu. Jestem z siebie bardzo dumny. Nie mogę się doczekać, aż to usłyszycie. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam, Adi.

A post shared by 𝔸𝕝𝕓𝕚𝕟𝕠 𝔽𝕝𝕖𝕩 (@beteobejbi) on