fot. kadr z klipu

Beteo zaprezentował właśnie najnowszy solowy utwór „Jeans”, którym kończy 2019 rok. W ostatnich miesiącach raper skupił się bardziej skupił się na pracy nad sobą niż muzycznymi projektami. Ale i takie się pojawią.

Reprezentant SBM Label zapowiedział właśnie kolejną solową płytę, która ujrzy światło dzienne w nadchodzącym roku. Tytuł to: „Chciałbym żeby *****s i *****n się pogodzili”.

  • Dużo płaczę, kończę z tym… Nowy rok, nowy ja? xD „Jeans” OUT NOW. Moi drodzy, wszystkiego co najlepsze w 2020, mój nowy album nosi tytuł „Chciałbym żeby *****s i *****n się pogodzili” i usłyszycie go w przyszłym roku. Na więcej informacji i pierwszy singiel będziecie musieli jeszcze poczekać, ale do tego czasu też wyjdzie kilka fajnych rzeczy. Jutro uciekam z kraju i mogę tracić łączność, dlatego już teraz dziękuję Wam za obecność w tym szaleństwie i przepraszam, że ostatnio było mnie tak mało – to się nie powtórzy, obiecuję. 2019 rok, jakkolwiek banalnie to zabrzmi, poświęciłem na pracę nad samym sobą i poznanie siebie na nowo. „Jeans” to jedyny utwór z okresu mojej słabości, którym chcę się podzielić. Cokolwiek w tym roku się nie działo – przyszły może być tylko lepszy (musi!!!). Wszystkiego najlepszego każdemu Sylwkowi hehe. Oczywiście bawcie się dobrze i bezpiecznie, love. – napisał na Instagramie, Beteo.

https://www.instagram.com/p/B6ns8Z_jRrR/