26 maja 2017 odbyła sie oficjalna premiera drugiego solowego albumu Beteo zatytułowanego Bejbi.

Przy tej okazji na YouTube SB Maffiji trafia odsłuch kolejnego z numerów – „Ruchy” z gościnnym udziałem Solara. Materiał jak dotąd promuje pięć teledysków. Pierwszym był osiedlowy „Co i jak”, a następnie video powstały kolejno do: „Przejazdu” z gościnnym udziałem ReTo i Żabsona (ponad 1,5 miliona odsłon), „Czego?!” (ponad 1 milion odsłon), tytułowe „Bejbi” (prawie 600 tysięcy odsłon) i „Nie wiesz nic” z Białasem (ponad 700 tysięcy odsłon). To jednak jeszcze nie koniec. Przed nami teledyski do „Jest si” oraz „Besos” z gościnnym udziałem Bedoesa.

Na kanale SB Maffija można sprawdzić również trzy kawałki w wersji audio – trafiły tam otwierający płytę „Paw”, „Italia” z gościnnym udziałem Pshemo i Simpsona oraz – dzisiejsza premiera – „Ruchy” z Solarem. Kolejne kawałki w wersji audio będą się sukcesywnie pojawiać na kanale. Nadchodzą również premiery klipów do „Jest si” i „Besos”. Album już teraz można w całości sprawdzić w serwisach streamingowych: http://soundline.biz/BeteoBejbi

Posłuchaj „Ruchów” z Solarem

Tracklista:

 1. Paw (prod. GeezyBeatz)
 2. Italia feat. Simpson, Pshemo (prod. Kubi Producent)
 3. Tańcz (prod. Lanek)
 4. Przejazd feat. ReTo, Żabson (prod. Worek x Friz)
 5. Czego?! (prod. Kubi Producent)
 6. Ruchy feat. Solar (prod. Lanek)
 7. Guala (prod. Worek)
 8. Nie wiesz nic feat. Białas (prod. Kesz)
 9. Pozwól oddychać (prod. Got Barss)
 10. Besos feat. Bedoes (prod. GeezyBeatz)
 11. Jest si (prod. Worek)
 12. Bejbi (prod. Friz)
 13. Co i jak (prod. Worek) bonus track

 

Beteo – rocznik ‘95, a już doświadczony zarówno w kwestiach rapowych jak i melanżowych. Jego nowa płyta “Bejbi”, która trafi na półki w maju 2017 roku to kolejny newschoolowy koktajl w którym mieszają się beztroska, postmelanżowa gorycz, łatwy sex, trudne związki oraz rozterki związane z wchodzeniem w dorosłość.

Pochodzący ze Świebodzina raper dał o sobie znać już bootlegiem “Stay Swag”, a potem materiałem “Jeden Jedyny”. Od 2014 roku zmieniło się sporo i to co na początku wydawało się nie do zaakceptowania w Polsce, dziś sprawia wrażenie jakby Beteo wyprzedził swoje czasy.

Liczba hitów na jego koncie nieustannie rośnie – od “Nie Chcę”, przez “Pole Min” z Białasem po “Przejazd” z ReTo i Żabsonem czy “Raz” z Bedoesem. Pełna chwytliwych melodii i bangerowych  bitów płyta “Bejbi” przynosi kolejne z nich – jak numer tytułowy czy docierające coraz szerzej “Czego?!”, a Beteo nie zwalnia tempa i pracuje już nad kolejnymi numerami.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ