fot. kadr z klipu „Message

G.S.P. udostępnił na YouTube swój najnowszy kawałek „Prawda”, który polecił m.in. Belmondo na swoim Instagramie. Opublikował on post z dopiskiem: – Nowy numer od Braciaka!

W mig na dopisek „braciak” zareagowali fani: „Jaki tam braciak jak nie uznaje Twoich przekonań.” – napisał jeden z użytkowników.

Na odpowiedź Belmondziaka nie trzeba było długo czekać: „Tamtego dnia chciałem ze sobą skończyć, popełniłem duchowe samobójstwo, jadąc do najbardziej ohydnego miejsca, jakie przyszło mi do chorej wtedy głowy. Od tak zszarganej opinii i po takim zrujnowaniu własnej godności, każda sekunda życia jest piekłem. Mimo to, po coś nadal żyję. Być może po to, aby innych przestrzec przed autodestrukcją i przed bardzo złymi ludźmi, którzy udawali przez lata przyjaciół, klepiąc mnie po plecach i wbijając w te plecy przysłowiowy nóż za nożem, a potem zabrali mi pomysły, które zbierałem przez lata. Wykluczyli mnie ze swojego grona, rozwijając moje patenty i robiąc mi wszędzie czarny PR.” – przekazał raper.

Użytkownicy Instagrama w dalszej części komentarzy, przypomnieli Młodemu G jego ostatnią akcję z „Kurdystanem”. Skwitował to wszystko krótką wypowiedzią: „Oczywiście, że jestem świadom swoich błędów, jednak to, jak mnie potraktowano parę lat temu, było zwykłym kurestwem; Fani nie znają szczegółów i proporcji – nec Hercules contra plures„.

https://www.instagram.com/p/B_Rigf9HyJs/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here