Będzie wojna? W.E.N.A. zapowiada diss na Tedego

- Advertisement -
fot. @wudoe

14 lutego do sieci trafił kolejny singiel zwiastujący nowy album TDF’a, pt. „Karmagedon” (nagrany ponownie z producentem – Sir Michem). W „ONE STAR” |sprawdź!|, właściciel wytwórni muzycznej NWJ/Wielkie Joł, zaatakował innego przedstawiciela warszawskiej rap sceny – Wenę.

Padły następujące słowa: – Nienawidzę tych skur***li, zrobię se catering z nich; Kur*a, nawet na to nie licz, że ci dogram się na feat; Widzisz, mi dziś nie brak weny, a jak chcemy będzie beef; Nienawidzę tak tej sceny, bo tu więcej takich cip jak ty, takich cip jak ty; Mówią, że to ja to dziwka, ale was nie usprawiedliwia nic, dlatego milcz.

W.E.N.A. tuż po wersach Tedego zapowiedział, że „będzie wojna”, jednak słuchacze na pierwszy diss będą musieli poczekać – przynajmniej – jeszcze kilka dni. Dlaczego? Z tego powodu, że jest on aktualnie zajęty przygotowaniem i promocją swojej solowej płyty „Montana Max”: – Oddam płytę w tym tygodniu, znajdę wolny dzień i siądę 😉 – przekazał Wudoe na facebook’owej grupie „Wudoe”.

 

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, rreprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...

Najbardziej prestiżowe zawody breakingowe odbędą się w Polsce!

W tym roku po raz pierwszy globalny finał najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych na świecie...