fot. kadr z video

W Internecie pojawił się specjalny spot „Otwórzmy się na świat”, stworzony z inicjatywy Anji Rubik (najpopularniejszej polskiej modelki i jednej z najbardziej rozpoznawalnych Polek na świecie) i Igora „Ajgora” Leśniewskiego – właściciela dwóch marek odzieżowych oraz znanego youtubera.

  • Wszyscy mamy prawo do tego, by być sobą i żyć w pokoju. Przestańmy z uporem maniaka szukać w sobie różnic, kiedy łączy nas tak wiele. Nie zmieniajmy świata, otwórzmy się na niego. W specjalnym filmie, który powstał z inicjatywy Anji Rubik i Igora Leśniewskiego we współpracy z „Vogue Polska”, aktor Bartosz Gelner pokazuje, jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą. W świecie, w którym królują wolność, równość i miłość. – czytamy w opisie na YouTube.

Oprócz Bartosza Gelnera, aktora znanego z takich produkcji filmowych i serialowych jak, m.in.: „Sala samobójców”, „Płynące wieżowce”, „Czas honoru”, czy „Kobieta sukcesu” – wystąpił także, m.in. Bedoes i Kuqe (reprezentanci 2115 GANG).

Udział w tej akcji Bedoesa, wywołał wielkie poruszenie wśród internautów, którzy podzielili się na dwa obozy: wspierających i hejtujących. W tej pierwszej grupie znaleźli się, m.in.: Lanek, Osiemdziewiec, Anja Rubik, Maciej Musiał, Gromee i Ajgor.

Bydgoski artysta odpowiedział również na negatywny komentarz jednego z użytkowników Instagrama: „Fajną muzykę robisz, ale jak ktoś zaczyna się wpierda**ć w politykę to płyt nie kupuję, tak było z Guralem i tak jest teraz z Tobą. Szkoda…„.

  • To nie ma nic wspólnego z polityką, chodzi o życie ludzi którzy są jeb**i bez względu na to, czy chodzi o to, że są z biedniejszego domu, czy chodzi o orientacje, czy chodzi o jakąkolwiek przemoc. Wiem, co to znaczy być gnębionym, doświadczyłem tego na własnej skórze i teraz mógłbym liczyć forsę i mieć wyjeb**e w takie akcje myśląc sobie, że właśnie ktoś napisze „oooo popierasz, to nie kupię twojej płyty”. Obejrzyj ten spot jeszcze raz, zastanów się. Ja staram się wykorzystać uwagę, którą mam na sobie w sposób, który może zmienić świat. Pieniądze nie są najważniejsze. Wszystkiego najlepszego. – przekazał twórca albumów „Aby śmierć miała znaczenie” i „Kwiat polskiej młodzieży”.

Poniżej materiał video: