fot. @nghtlou

Wczoraj (02.09) we wszystkich polskich szkołach rozpoczął się rok szkolny 2019/2020. Potrwa on do 26 czerwca 2020 roku. W związku z tym, Bedoes postanowił przekazać swoim słuchaczom pewne spostrzeżenia:

  • Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego chciałbym się z Wami czymś podzielić. Skończyłem edukację po gimnazjum ze względu na to, że nie widziałem przyszłości w szkole – wiedziałem, że chcę być artystą i nic innego mnie nie zadowoli, więc zrezygnowałem z nauki i poświęciłem się w pełni muzyce. W pierwszy dzień szkoły w roku 2015 po prostu stwierdziłem, że nie idę na rozpoczęcie do technikum weterynaryjnego do którego się dostałem, tylko zostaję w domu. Napisałem wtedy drugą zwrotkę piosenki „Puszki, Kartony, Butelki”. Ten post nie ma na celu namówienia Was do rzucenia szkoły, bo jeśli szkoła jest dla Ciebie narzędziem do spełnienia marzeń, to przyłóż się, odmów paru imprez i ucz się. Tytuł magistra, doktora czy po prostu dobre świadectwo to większy flex niż porzyganie się po melanżu.
    Do moich młodszych słuchaczy mam jedną prośbę – jeśli widzicie, że ktoś w Waszej szkole jest gnębiony, zaczepiany lub chodzi przygnębiony bo ma gorsze dni, zareagujcie bez względu na to, czy to Wasz kolega czy nie – w szkole spędzacie czasami więcej czasu niż w domu i to ważne aby każdy z Was czuł się bezpiecznie i komfortowo, aby czuł wsparcie. W byciu miłym nie ma żadnego wstydu, a możecie niektórym poprawić cały dzień, tydzień albo dziesięć lat.

    Powodzenia wszystkim. 2115. – napisał wczoraj reprezentant SBM Label na Facebooku.