fot. @ciociaewaaa_foto

Quebonafide po wielu miesiącach solowej przerwy wrócił z nowym materiałem. Następcą „Egzotyki” z 2017 roku będzie „ROMANTIC PSYCHO”, który jest promowany przez takie single, jak: tytułowany „Romantic Psycho” i „Jesień”, do którego dograła się Natalia Szroeder.

Całe zamieszanie związane z powrotem Q. skomentował Bedoes, który nie kryje swojego zachwytu.

  • Czekam. To, co się teraz odpier*, z tym wizerunkiem, że on wraca, w tej polówce, w tych okularach, bez tych tatuaży, bez zarostu – to jest rozpier*. – przekazał na Instagramie.
  • Liczę, że będzie to docenione, bo ta stylówa rozpier*. Ludzie, którzy mówią: „Ooo, tyle czekałem, a on wraca z czymś takim” – to niech się w głowę pierd*, bo to jest właśnie to. A co? On miał bengera teraz zrobić, że: „Siemano, to jest mój powrót, czekaliście kur* na to, to lecimy. Powiedz Q., powiedz…’ – no dajcie spokój. – dodał.

Twórca „Opowieści z doliny smoków” podkreślił jednocześnie, że nie pojawi się gościnnie na projekcie Quebo.

2 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle największy znawca, najlepszy rejper ma najwięcej do powiedzenia… tfu bedopies

  2. Większą wartość dla mnie miałaby opinia Jimsona który już x lat nie nagrywa niż bedoesa w swoim największym szczycie popularności. Ten cały rap dzisiaj niestety tak wygląda że artysta ma wizerunkiem żonglować jak gawiedź sobie życzy. Za muzykę quebo ma u mnie dożywotni props, ale akcji marketingowo-wizerunkowych nie rozumiem i nie chcę , rozumieć bo to nie jest hiphop.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ