Bedoes o używkach i alkoholu

'Jeżeli ktoś z mojego otoczenia nadużywa alkoholu to zawsze mu pomogę'

- Advertisement -

Bedoes, plus/minus co 12 miesięcy wydaje swoje krążki. W połowie stycznia miał premierę 2 wspólny materiał z producentem Lankiem, tym razem jest to „Rewolucja romantyczna”, która bardzo szybko uzyskała status złotej płyty. Ale my nie o albumach, nie premierach, nie wyróżnieniach/osiągnięciach a… używkach i alkoholu.

Jak przekazał na Insta Story: „Jestem całkowicie czysty. Papierosy rzuciłem około rok temu i to była ostatnia moja używka„. Raper ostatni raz napił się kilka miesięcy temu: „Napiłem się trzy razy w wakacje – jak robiłem stream ze snippetami, jak nagrywałem Gretzkiego i Bydgoszcz z Niewieścin/Bydgoszcz (jeden wieczór) i jak nagrywałem „Tatuaże” i „Striptiz”, ale już wystarczy mi na następne 4 lata„.

SPRAWDŹ TO: Hejt na Szpaka? Bedoes jest zdziwiony

Bedi odpowiedział także na pytanie dotyczące jego najbliższego otoczenia: „Ludzie wokół mnie potrafią zachowywać się po alkoholu plus umówmy się – to są dorosłe typy (White, Kuqe – dodaje red.), oni przecież mogą robić, co chcą. To, że ja nie piję, to nie znaczy, że teraz cały świat powinien przestać pić. Jeżeli ktoś z mojego otoczenia nadużywa alkoholu to zawsze mu pomogę, ale nie siedzę z ziomkami i nie rozliczam ich z tego, ile piją„.

Artystów, którzy kroczą podobną drogą jest wielu. Wśród nich m.in. KęKę, Peja, czy Epis DYM KNF. Także życzymy wszystkim wytrzymałości!

fot. kadr z klipu „Na osiedlu”

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Możesz pożegnać Waldemara Kastę

"Wkrótce płyta i kilka szalonych współprac" - taki nagłówek newsa daliśmy 2 miesiące temu,...

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, reprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...