fot. @ciociaewaaa_foto

Bedoesa i Kubiego Producenta łączy niezwykła więź, bowiem kilka lat temu połączyli swoje siły, aby stworzyć duet MC/producent. Ich albumy „Aby śmierć miała znaczenie” i „Kwiat polskiej młodzieży” stały się hitami sprzedażowymi. Złote, platynowe płyty, miliony odsłon na YouTube i w serwisach streamingowych, wypełnione sale koncertowe – to wszystko potwierdzenie, że była to świetna decyzja.

Reprezentant SBM przyznał właśnie, że Kubi jest dla niego… wielką inspiracją, ponieważ mimo młodego wieku (rocznik 2000) cechuje go dojrzałość, zarówno pod kątem zawodowym, jak i prywatnym.

  • Wielka inspiracja. Kubi Producent w młodym wieku zyskał dużą popularność i zarobił w chuj kwitu i nie świeci nigdzie pieniędzmi, nie struga chu* wie kogo, tylko jest normalnym chłopakiem, który wspomaga swoją rodzinę. Nie wydaje pieniędzy na żadne głupoty, chodził do szkoły jak wydawaliśmy płytę i nie uważał się nigdy za nikogo lepszego niż inni uczniowie. Nie wykorzystywał swojej popularności, nie jest widywany z żadnymi kur*mi, ma dziewczynę, której jest lojalny od początku i to jest właśnie oznaka bycia Młodym Królem, a nie świecenie wszystkim, czym tylko można, żeby zaimponować innym. Wielki szacunek, wielki przykład, mój idol. – przekazał na Instagramie.
  • Nie szykujemy nic razem, ani nie jest to żadna akcja promocyjna. Po prostu trzeba doceniać prawdziwych ludzi i eksponować ich, a nie podcinać im skrzydła. Real recognize real. – dodał.

Aktualnie Bedoes tworzy płytę z Lankiem, natomiast Kubi Producent prężnie działa ze Szpakiem. Myślicie, że w przyszłości Bedoes ponownie nagra album z Kubim?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ